Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi füzetet vegyek egyetemre?

Mennyi füzetet vegyek egyetemre?

Figyelt kérdés
Mennyire lesz szükség?
2018. aug. 1. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amennyit akarsz. Ha nem tudod, mennyit akarsz, először vegyél keveset, aztán ha kell még, bármikor vehetsz hozzá.
2018. aug. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem használok füzetet. Van egy gyűrűs mappám, abba veszek lyukasztott lapokat, és arra írok.

Otthon meg tantárgyanként lefűzöm.

2018. aug. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy négyzetrácsossal meg egy extra vastag vonalassal nyomom a féléveket.
2018. aug. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Volt olyan félév, hogy egy füzetem volt mindenre. Amúgy a legtöbb órán nyomtatott lapokat kaptok, inkább annak legyen egy mappa.
2018. aug. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig csak egy füzetem voltamit jól tudtam használni, egy jó vastag de csak egy tárgyra használtam ami 4 féléves volt. Volt egy másik tárgyra egy füzeten amibe 6 oldalt sikerült összesen írnom.

Olyan is volt hogy sokat kellett jegyzetelni, viszont ha nem voltam bent akkor kimaradt egy anyagrész és nem tudtam hogy mennyi helyet hagyjak ki szóval nekem macerás volt.

A legjobb megoldás nekem a gyűrűs mappa volt. Így minden jegyzet egy helyen volt. Egyetemre csak az üres lyukas lapokat vittem és otthon fűztem le őket.

2018. aug. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én az elején csak 1 spirál A4-es füzetet használtam el egész félév alatt mindenre. Aztán amint megszűntek a matekos tárgyak, már annyi se kellett, talán egy füzet felébe, ha írtam 4. félévben és későb . De nálunk sok gyakorlaton van jegyzet, amit a gyakvez oldaláról vagy egyetemi felületről le lehet tölteni, tehát szinte alig jegyzetelek magamnak. Nálunk csak elvétve osztogattak bármelyik órán is nyomtatott lapokat, így mappát sose használtam (pedig vettem), de ez egyetem- és szakfüggő.


Ha nem szeretnéd ömlesztve tartani a tárgyaidat egy füzetben, akkor kezdetben vegyél 2-3 füzetet (ha ragaszkodsz a füzethez), aztán majd meglátod első 2 hétben.

2018. aug. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kartól/szaktól függ, mi pl elméleti jellegű gazdász szakon megkaptuk a tananyagot elektronikusan, de pl. egy gépészmérnöknek biztos kell majd több füzet.
2018. aug. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!