Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az baj, ha még nem kaptam sem...

Az baj, ha még nem kaptam sem e-mailt, sem levelet az egyetemtől?

Figyelt kérdés
Így még Neptun kódóm sincs, ahogy olvasom itt gyakorin már kb. minenkinek van.

2018. aug. 1. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
11%

Melyik egyetemre jelentkeztél?

Sem sms? Sem e-mail?

Július 25-én tették ki a ponthatárokat.

2018. aug. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én hétfőn kaptam meg mind a levelet, mind az e-mailt. Nekem PTE-n azt írták, hogy a Neptun kódot 8-a körül fogják küldeni.

Talán még nem vagy nagyon megkésve, azért Pénteken megpróbálnám felvenni a kapcsolatot egy illetékessel.

2018. aug. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Várjál türelmesen. Én két éve felvételiztem, a pontos dátumra nem emlékszem, de aug. 10 és 14 között jött meg a levelem. E-mail már előbb jött, de még azzal sem vagy elkésve. Hiány van az országban postásokból.
2018. aug. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Arról természetesen kaptam sms-t, hogy felvételt nyertem. Egyébként a Semmelweisről van szó.
2018. aug. 1. 18:36
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jövő héten se kapod meg, akkor írj a sulinak.
2018. aug. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem kaptam meg még semmit.:(
2018. aug. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is Semmelweis-es vagyok, bár a delvétel már jó pár éve történt, de arra emlékszem, hogy a levelet irreálisan későn kaptam meg (alapból szerintem ilyenkor kicsit mindebki túlizgulja ezt a dolgot). Ha az smst megkaptad, az már jó, ezen a héten szerintem még felesleges emiatt szorongani, utána esetleg tényleg megpróbálhatod felvenni a kapcsolatot.
2018. aug. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

én még csak e-mailt kaptam.

bge-pszk

2018. aug. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még semmivel sem vagy elkésve. Én mondjuk másik egyetemre jelentkeztem, de én sem kaptam még semmit sem, sem emailt, sem levelet. Tavaly is felvételiztem, de akkor sem küldték hamarabb.
2018. aug. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!