Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Tarkaréti kollégiumban a...

A Tarkaréti kollégiumban a szobában van tükör?

Figyelt kérdés

Illetve mekkora ruhás szekrény van?

Van valami záható, ahova az értékesebb dolgait teheti az ember?

Takarót,párnát adnak?



2018. aug. 2. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem felújított szobám volt, arról tudok nyilatkozni, a régi szobákat nem tudom.

Tükör van, elég nagy. A szekrények hatalmasak és sok van, nálunk a szobában 3 üres is maradt, mert összesen nem volt annyi cuccunk. :D Az összes szekreny kulccsal zárható.

Takarót párnát neked kell vinni. :)

2018. aug. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

Azt még meg tudnád mondani, hogy körülbelül milyen arányban van a felújított és a régi szoba? Illetve hogy golya kaphat e felújított szobát?

2018. aug. 2. 21:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Kaphat, én is gólyaként kaptam. Hogy mi szerint osztják, azt mondjuk nem tudom, talán pontok alapján, mivel a folyosónkon mindenkinek 470+ pontja volt.

Tavaly a 4. és 5. emelet jobb oldala volt felújítva, de idén nyáron újítanak még talán ugyanennyit. :)

2018. aug. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Zolály ***** válasza:
Én is tarkás leszek, és mit ne mondjak, elég borzasztó dolgokat hallottam a koleszről :D
2018. aug. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát jót én sem hallottam még, de hát ennyi pénzért sehol sem lehet lakni.
2018. aug. 3. 19:40
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én most laktam Tarkán egy évet, felújított szobában, és azok azért elég jók, van tükör és sok tárolóhely (zárhatók is a szekrények), és most nyáron az 1-3. emeletet is felújítják, szóval gyakorlatilag minden szoba felújított lesz :)
2018. aug. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amúgy idővel nem fogok zárni, ez tapasztalat :) Hisz elég szomorú h a szobatársaidban se bízol :)

Simán kint fogod hagyni a laptopot miközben nem vagy ott napokig. Tapasztalat, hisz szobatárstól nem lopsz


Amúgy 2 évig tarkás voltam, amikor eljöttem akkor kezdtek el felújítani. Amúgy ha nem férnél el akkor ott az ágyneműtartó. :) Kinizsis leszek (elég valószínű), már másodszorra


De amúgy Tarkán is van minden szobában tükör és mosdókagyló, ez kincs. Hidd el Kinizsiben még visszafogod sírni

2018. aug. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A régi szobák se vészesek, egy kis dekor mindenen segít :) Főleg itt lehet dekorálni, az új szobában nem igazán.


De amúgy nem szörnyűek az állapotok, soha semmit nem kaptam el :) amíg ott laktam

2018. aug. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!