Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most kezdem az egyetemet....

Most kezdem az egyetemet. Érdemes beruházni egy (16 GB-os) pendrivera?

Figyelt kérdés
2018. aug. 3. 16:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Mennyire lesz rá szükség?
2018. aug. 3. 16:14
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy pendrive nyilván nagyon sokszor jól jöhet. Nem elengedhetetlen, mert nyilván kölcsön is lehet kérni, de azért úgy gondolom nem akkora összeg egy pendrive, hogy ne lehessen venni egy sajátot. Viszont 16 gigásat önmagában egyetem kedvéért teljesen feleslegesnek tartom, sokkal kisebb is elég lesz.
2018. aug. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen szakra mész, én pl. egyáltalán nem használtam sohasem a pendrive-om. Ahhoz tudnám elképzelni csak, ha prezentációkat kellene előadnod..
2018. aug. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Függ a szaktól is, meg attól, hogy mennyi lesz az elektronikus anyag.


Adatmentés céljából egy külső winchester beszerzése is hasznos lehet, hogy több helyen is meglegyen az anyag.

2018. aug. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!