Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Itt mi számít ingázásnak...

Itt mi számít ingázásnak (kollégium)?

Figyelt kérdés

Meg kell adni a távolságot, utazás idejét, mert ez alapján is számolnak pontokat. Ezt írják: "Amennyiben a pályázó ingázik a képzési hely és a lakóhely között, úgy az utazás időtartama kétszeresen számítandó. Ingázásnak az minősül, ha a hallgató naponta (azokon a napokon, amikor részt vesz az oktatásban) megteszi oda-vissza(tehát naponta kétszer) a képzési helye és a lakóhelye közötti távolságot."



Én nem a képzés helyén élek, ezért is jelentkezek kollégiumba. Ha felvesznek kollégiumba, akkor ott fogok lakni, tehát nem fogok ingázni. Viszont, amíg ez nem derül ki vagy, ha nem vesznek fel, addig ugye nincsen hol laknom, tehát mindenképpen ingáznom kell. Ugyanakkor mivel még nem kezdődött el a képzés, ezért egyelőre nem ingázom naponta. Ebben az esetben nekem azt kell bejelölnöm, hogy "nem ingázom"?


2018. aug. 7. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem most nyàrra gondol hanem amikor màr elkezdődik a képzés. Tehàt ha valakinek sokkal több óràba kerül az utazàs nagyobb esélye legyen bejutni mint annak aki tegyük fel csak fél óràra lakik. (màrha a felvételihez kell ez).
2018. aug. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen. Először én is így gondoltam, de utána elbizonytalanodtam, mert azt is írják, hogy ha ingázol, akkor azt igazolnod kell pl. bérlet másolattal. Nekem elégkacifántos ez az egész🙈
2018. aug. 7. 21:27
 3/3 anonim ***** válasza:
63%
Minél távolabb laksz az egyetemtől, annál jobbak az esélyeid.
2018. aug. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!