Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit vigyek magammal kollégiumba?

Mit vigyek magammal kollégiumba?

Figyelt kérdés
Ruhát, laptopot, töltőt, hajszárítót, tusfürdőt, sampont, törölközőt, kispárnát, tányért, evőeszközt, mosogatószert, szivacsot, tárolódobozt (hűtőbe), bőröndöt, kistáskát viszek, eddig ezeket tudom, hogy vinni fogok. Fiú vagyok, ha számít.

2018. aug. 6. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Saját ágynemű, fürdőpapucs, vízforraló, melegszendvicssütő, füldugó, sör/bornyitó, vállfák
2018. aug. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Fűszerek, cukor, só, kakaó, tej, meg bármi kaja, ami eláll :D Én mindig megkérem anyuékat beköltözéskor, hogy vigyünk pár karton vizet, meg tejet. Életmentő lehet a zacskós leves, vagy nápolyi, ilyesmi :D Valamit, ami feldobja a szobát, hogy kevésbé legyen börtön hangulatod. Hosszabbító, elosztó sem árt :D Ha valami érdekel, írj, hátha tudok segíteni :)
2018. aug. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Azé figyeljetek oda magatokra, Fogkefe, fogkrém ki ne maradjon. Fogkefét érdemes nem nyílt helyen hagyni mikor senki nincs ott mer Csúnya dolgokat tudnak páran trollkodni vele (: én kitöröltem a seggemet egy gyerek fogkeféjével mer beszólt s menő akart lenni (((:

ja és mindent zárj el ami el tud fogyni, teszem azt :(parfüm, tusfürdő, borotvahab, DEZODORT FŐLEG, MIndenféle kaja stb) lopják ha elfogy.

2018. aug. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sima papucs, amiben a szobában és a folyóson járkálhatsz. Cipők.

Köntöst is vihetsz fürdéshez, bár nem tudom a fiúk mennyire használják, én lány vagyok és nekem jól jött, hogy nem egy szál törcsiben kellett végig mennem a folyóson a fürdőig.


Wc papír, bögre, pohár, kávé (ha kávézol), takarót az ágyra ( amivel napközbe le tudod takarni). Nekem tusoláshoz volt fürdőszivacsom, ha gondolod vigyél azt is. Szappan kézmosáshoz vagy reggeli arcmosáshoz.


Lakat! a szobádban a szekrényre.

2018. aug. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja meg routert is vigyél, ha az egyik szobatársad nem vinne.
2018. aug. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!