Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha kollegiumi jelentkezesnel...

Ha kollegiumi jelentkezesnel nem tudok leadni egy iratot akkor mi tortenik?

Figyelt kérdés
Pl nav-os jovedelemigazolas, akkor mire nem kapok pontot?
2018. aug. 9. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A jövedelemre. Így érvénytelen lesz az egész jelentkezés.
2018. aug. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a problemam, hogy tesomnak nincs, es elvileg neki is kellene a tavalyi evrol viszont csak ebben az evben lett meg 16, szoval nem tudom mar hogy neki kene-e vagy se.
2018. aug. 9. 18:50
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
16 éves? És már dolgozik? A diákmunka nem számít.-Ha pedig ténylegesen dolgozik, akkor a NAV-tól múlt évre 0-ás igazolást hoztok. Az ideiről meg 3 havit (elmúlt 3 hó).
2018. aug. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A 3 havi a munkáltatói igazolás persze.
2018. aug. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem dolgozik, viszont az egyetem mindenkitol ker aki elmult 16 eves.
2018. aug. 9. 19:20
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Bemásolnád a konkrét szöveget? Mert nekem ez furcsa...
2018. aug. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem volt adózási tevékenysége, akkor kihozza, hogy megtagadják az adóigazolás kiadását - hiszen nincs mit kiadni. Ha nyugdíjas volna az egyik szülőd, akkor ez lenne a helyzet.

Szerintem - nem biztos- azért mondja a 16 évet, mert elvileg most annyi a tankötelezettség, szóval ha elmegy szalag mellé 8 általánossal, akkor már adózhat(na) elvileg, olyankor nem diákmunkás már.

2018. aug. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt írtam én is...
2018. aug. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!