Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha egy álláshírdetésben...

Dorityika kérdése:

Ha egy álláshírdetésben főiskolát és mérlegképes könyvelői szakképzettséget kérnek, a diploma lehet nem gazdasági, hanem pl. tanító vagy bölcsész?

Figyelt kérdés

2018. aug. 9. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

lehet, max kidobják az önéletrajzod az első rápillantás után... a főiskolai szint amit kérnek az az adott szakterületre vonatkozik :D

ennyi erővel teológus diplomával is jelentkezhetsz... de az a diploma nem jelenti a megfelelő típusú tudást..

2018. aug. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Többet ér egy pedagógus diploma mképessel; mint egy számviteles, amihez különeljárási díj fejében csak odaadják a mképes bizit, miközben van, ahol az adózás csak szabvál tárgy...

Ahhoz, hogy egy ped mképesre mehessen, három év igazolt gyakorlat kell, és ez többet ér a diplománál. Én is diploma nélkül vagyok mképes, simán jelentkeztem diplomás állásra, érdekes, kétszer is engem választottak, nem a diplomásokat.

2018. aug. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Estádio de Felchút ***** válasza:
57%

Próba, szerencse.

Én mondjuk kukáznám az önéletrajzodat. Nem szeretem a wannabe szagembereket. De lehet, hogy a másik cég nem ilyen szőrös szívű :D

2018. aug. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Én eddig sosem foglalkoztam azzal mi az elvárás. Ha tudtam, hogy el tudom végezni a munkát, jelentkeztem. Van egy-két papírhajhász, mint itt is olvasod, de sokan nem foglalkoznak vele, ha tudod mit csinálsz. Ezzel a hozzáállással sosem voltam munka nélkül. Add be!
2018. aug. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hiába pontoztok le, én alkalmazottként, és most vezetőként is látom, ismerem a különbséget mképes és mképes között.

Multi nem kéri a mk-t, nem véletlenül.

Iroda igen, ott viszont a diploma általában nem előny, hanem hátrány.

2018. aug. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!