Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem kaptam még visszajel...

Miért nem kaptam még visszajelző emailt a gólyatáborról?

Figyelt kérdés

Tudom hogy hülyeség. Szóval most megyek egyetemre és jelentkeztem gólyatáborra. Előszor online kellett egy kérdőívet kitölteni az sikerült is. Aztán be kellett fizetni a csekket ami szintén megtörtént. Annak a fenymásolatát elküldtem postán a hallgatói önkormányzatnak illetve egy szkennelt pdf fájlt is elküldtem nekik emailben tegnap (ilyen módon lehetett hivatalosan jelentkezni). És már be is teltek a helyek de még időben voltam elvileg.

Ne haragudjatok hogy ilyen hülyeséget írok ki csak nem szeretnék lemaradni róla:D

Nyugtasson meg valaki hogy még fogok kapni visszaigazoló mailt😅


2018. aug. 9. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

lassan dolgozzák fel és haladnak sorrendben. ahogy te is rá vagy pörögve a táborra még ezer ember ugyanígy van vele ezért valahol ott vagy az x ember között.



valószínű nem tudnak csak napi 200 embert feldolgozni és te vagy a 465. és majd sorra kerülsz.


spam mappát nézted?

2018. aug. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, én is erre gondoltam hogy sok a jelentkező és nem megy villámgyorsan ezt megértem csak az emberben (legalábbis bennem) felvetődik a rosszabb verzió is.

Nincs a spamben.

Köszönöm!

2018. aug. 9. 22:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

legyél nyugodt, nem maradsz le.


több tíz éve szerveznek tábort, tudják hány száz ember kezdi az egyetemet, tudják hány százalék szokott jelentkezni, tudják ebből hányan mondják le az utolsó pillanatban, túlbiztosítanak x%-kal, be tudnak rakni pótágyat, és sorolhatnám az érveket, hogy miért nem maradsz le róla.

2018. aug. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Frissiresek mappa? Nekem mindig oda jönnek a neptun meg egyetemi üzenetek.
2018. aug. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
*frissitések, bocsi 😀
2018. aug. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Megnéztem, nem volt a frissítések között de köszönöm!

Igyekszem türelmes lenni.

2018. aug. 10. 14:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, biztos meg fog érkezni :)
2018. aug. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!