Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gólyatáborról vélemények?

Gólyatáborról vélemények?

Figyelt kérdés
Egyetemi gólyatáborra gondolok. Mennyire szól általában csak az ivásról?
2018. jún. 30. 11:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

95%ban arról szól.

Én ki is hagytam és nem bántam meg, utána elég beszámolót hallottam róla hogy ki mennyit és hogyan ivott.

2018. jún. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Mi csoportokra voltunk osztva és a feladatokban mindíg csak pár embernek kellett résztvennie. Volt olyan, hogy valakinek egyik feladat sem volt szimpi ezért nem szállt be egyikbe se. Akkor lehet érdekes a dolog ha sikerül olyan csoportot összeállítani, ahol senki semmit nem akar csinálni. De ilyenkor sem lenne gáz, max utolsók lesztek de senkit nem fog érdekelni.
2018. jún. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
2.vagyok. Én nem hagynám ki, rengeteg hasznos infót gyüjtöttem be és egy fokkal könnyebb volt utana ismerkedni. De ha alapvetően könnyen barátkozol akkor nem veszítes túl sokat ha kihagyod
2018. jún. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én inkább visszahúzódónak mondanám magam, de mindenre nyitott vagyok, csak nehezebben oldódok fel. Az ivás meg nem nagyon az én asztalom és attól félek, hogy abban a pár napban feszélyezve érezném magam. Közben meg mennék, mert jó lenne ismerkedni....
2018. jún. 30. 11:32
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerkedésedet nem fogja gátolni az hogy ha nem mész. Lesznek bőven akik nem mentek, plusz akik mentek, azokkal is ugyanúgy lehet barátkozni.
2018. jún. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mentem, mert túl drága volt, de nem is bántam meg, hogy kihagytam.
2018. jún. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Érettségi vége óta aggódom én is a gt miatt, de szerintem én nem fogok menni.
2018. jún. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ősztől egyetem, ha minden jól megy és én sem szándékozom elmenni. Szerintem nem ezen múlik, hogy mennyire jól fogsz kijönni a többiekkel vagy hogy hány barátod lesz.
2018. jún. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is az éven kezdem az egyetemet remèlhetőleg de én sem megyek gólyatáborba! :)
2018. jún. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én két gólyatáborban is voltam, és eléggé más volt a kettő. Az elsőben tényleg nagyon sok olyan feladat volt, ami ivással kapcsolatos, meg itt tényleg volt néhány, ami nálam is kicsapta a biztosítékot, de csoportokban voltunk, és egyikben sem volt kötelező részt venni, minden csoportban voltak nagyon lelkes és bevállalós emberek, és egyáltalán nem néztek ki amiatt, ha nem vettem részt. Egyik nap pl. egész végig a vízben voltam (folyóparton voltunk) és onnan néztem a versenyeket. A másik tábor meg sokkal konszolidáltabb volt, illetve sokkal több sporttal kapcsolatos program volt, itt se erőltettek semmit, de több mindenben részt vettem. Én örülök utólag, hogy elmentem, én is paráztam tőle, mert nagyon nehezen nyílok meg és nem terveztem egész végig részeg lenni, de hallgattam akkor bátyámra, hogy megéri elmenni... De szerintem egyáltalán nem vesztesz azzal sem, ha nem mész, nálunk 1-2 hét után már fel sem merültek azok a sztorik, amik onnan származtak, volt jó pár ember, aki nem jött, és velük is ugyan olyan jóban voltunk, nem volt semmi kiközösítés emiatt. Szóval ha nagyon szorongsz miatta, vagy drágának tartod, vagy akármi, akkor nem feltétlenül kell erőltetned, nem lesz szerintem semmi probléma abból sem, ha nem mész.
2018. jún. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!