Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lakcím változtatás a neptumban?

Lakcím változtatás a neptumban?

Figyelt kérdés
Két napja megváltozott a lakcímem. Új lakcímkártyát igényeltem, vagyis ideiglenes lakcímkártyám van és a másik megszünt, de a neptunba még a régi lakcímem van, amit kérelmeztem is egy napja hogy adatot szeretnék modósítani, de nem fogadták el (még). Nem tudok így diákigazolványt se igényelni (mert automatikusan a régit engedi csak) és van pár dolog amit nem enged ezáltal a Neptun rendszere. Esetleg valaki nem tudja ilyenkor hogy máshol is változtatnom kéne lakcímet, az ügyfélkapuban peldaul vagy hogy tudjam meg miként vagy mikor fogadják el a lakcímváltoztatási kérelmem?

2018. aug. 10. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Melyik egyetemről van szó? ELTE-n van pl., hogy a Qtéren adatmódosítási kérelmet kell leadni, de azt nem fogják 5 perc alatt elintézni, mert manuálisan, kézzel írják be az ügyintézők és nyilvánvaló, hogy csak munkaidőben, hétköznapokon dolgoznak. Jövőhét elején szerintem megoldódik, utána tudsz majd további ügyeket intézni. Ha ELTE, akkor ott majd válaszolnak az adatmódosítási kérelmedre és a Neptunon is látni fogod a változást. Ne parázz be, augusztus közepe sincs még, semmiről sem vagy lemaradva.
2018. aug. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nyíregyházi Egyetemről van szó és köszönöm szépen a válaszod. :)
2018. aug. 11. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!