Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 1 hónapra bejelentettek mint...

1 hónapra bejelentettek mint diák munkást de nem szeretnék tovább ott dolgozni. Felmondhatok? Milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés

2018. aug. 12. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd át a szerződést.
2018. aug. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A szerződésben semmi konkrétumot nem találtam.
2018. aug. 12. 21:00
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nem lesz semmi akkor megkapod arra a pár napra a bért és ennyi
2018. aug. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak a főnököm azzal fenyeget hogy ugye van még két hét augusztusbol, és hogy azt amit arra a két hétre fizetni kellene adót behajtatja rajtam az APEH-nal
2018. aug. 12. 21:28
 5/11 anonim ***** válasza:
18%
ha ennyire büdös a munka, hogy egy hónapot nem bírsz ki, miért nem maradsz otthon a valagadon. csak csinálod másnak a problémát.
2018. aug. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
utolsó hidd el vannak putri helyek ahol én se dolgoznál 1 napot se
2018. aug. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
te*
2018. aug. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Oda nem kell bemenni. De ha már megtettem, egy hónapot guggolva is kibírok.
2018. aug. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tudod mr. okoskodó, vannak jól kinéző helyek, ahol aztán olyan vezetőség keze alá kerülsz, hogy hosszútávon pszichológushoz juttatnak. Onnan meg nem árt, ha lelép az ember még időben. Egy gyerekkel meg még könnyebb kikezdeni, sértegetni, csicskáztatni.


Megmondod, hogy neked ez nem jött be, kifizetik az addig ledolgozott napokat, felbontják a szerződést és viszlát. Nincs ebből semmi.

2018. aug. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha melódiákon vagy hasonlón keresztül mész bármikor felminhatsz, annyi van csak hogy ha pl hétfő 8ra be vagy írva előtte 24 órával kell szólni.


Ha maga a cég vett fel közvetítő nélkül (ami diákkánt azért nem jó ötlet, mert nem ismered a jogaid és könnyen visszaélhetnek vele) akkor a szerződésnek tartalmaznia kell a felmondáshoz kapcsolódó dolgokat. Ha tudod indokolni miért akarod otthagyni pl nem adják ki a szüneteid, veszélyeztetik a testi épséged megtagadhatod a munkát. Ha viszont szimplán nem tetszik a hely akkor ha a megadott idő előtt csak úgy otthagyod a céget szerződésszegés miatt simán követelhet tőled pénzt.

2018. aug. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!