Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mint tanuljak?

Kérdezlek kérdése:

Szerintetek mint tanuljak?

Figyelt kérdés

El akarok vegezni egy masodik okj-s tanfolyamot estin, de nem tudom mit lenne erdemes elkezdeni. Ketkezu munka, vagy szellemi legyen?

Neztem magamnak olyanokat ketkezu munkara hogy autoszereles, vizszereles, szellemi munkara meg hogy Pénzügyi - számviteli ügyintéző, Vállalkozási és bérügyintéző, Vállalkozási mérlegképes könyvelő. Nem tudom melyik szakmaban hogy lehet elhelyeszkedni, mert ketkezu munkara mindig ramondjak hogy konnyen mert nincs szakember, viszont en azt vettem eszre hogy azert nincs sok helyen mert nem akarnak normalis bert adni.

Ugyhogy azok segitseget kernem akik mar vegeztek el valami hasomlo szakmat a felsoroltak kozul, es leirnak hogy ok hogyan boldugultak utana a munka keresesnel, illetve a berezes milyenre alakult.

Illetve ha van valakinek valami jobb otlete azt is szivesen fogadom, csak kerem irja le ott is a berezest, illetve hogy mennyire nehez elhelyeszkedni.

Koszonom szepen



2018. aug. 14. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A testvérem valamikor egy könyvelői tanfolyamot végzett érettségi után és otthon adóbevallásokat készíti el vállalkozóknak. Jól él belőle. Azt tartom előnyösebbnek amivel lehetsz "maszek" IS, vagyis nem egy munkaadótól függ hogy alkalmaz-e. Az "IS" szót azért írtam nagy betűkkel, mert ha valaki úgy gondolja hogy az önállóság mégsem jön be neki, akkor azzal az adott szakmával még mindig lehet alkalmazott is.
2018. aug. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi az első szakmád?
2018. aug. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!