Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debreceni Egyetem gazdaságinfo...

Debreceni Egyetem gazdaságinformatikus szintfelmérőn mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Írták hogy programozásból lesz szintfelmérő. Még életemben nem tanultam programozást úgyhogy nem tudom hogy legyen.

Nem probléma ha rosszul sikerül csak legalább annyit tudni szeretnék hogy milyen programmal fogunk programozni, valamint hogy milyen feladatokra számíthatok. Van esetleg valaki aki tudna segíteni ebben?



2018. aug. 15. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Pár napja válaszoltam egy ugyanilyen kérdésre, csak ott a kérdező mérnökinfóra fog menni. A szintfelmérő viszont mind a 3 szakon megegyezik, szóval ha nem bánod csak belinkelem azt a kérdést. :)

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..

2018. aug. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Leírom ha valaki véletlen rátalál a kérdésre. A matek nehéz volt, de az nem is kell sehova, az emberek nagyrésze gyorsan be is adta. Az algoritmikus gondolkodás része inkább olyan volt mint egy iq teszt, egy kis programfordítással. Azonban szerintem ha nem tanultál programozást érdemes lehet elrontani, mert nem engedik felvenni, ha tól jól sikerült csak pár nappal később, amikor már valszeg nem lesz hely. :)
2018. szept. 11. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!