Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól döntöttem,...

Szerintetek jól döntöttem, hogy otthagytam az orvosi egyetemet és egy könnyebb szakra, az orvosi diagnosztikai analitikusra jelentkeztem? Vagy mit kellene tennem? Később még megcsinálhatom az orvosit is?

Figyelt kérdés

Ott kellett hagynom az orvosi egyetemet, mert betegséget diagnosztizáltak nàlam, ami ellehetetlenítette, hogy megcsináljam ezt a szakot, mivel a tünetek évközben jelentkeztek nálam. Másodéven jöttek ki rajtam és 2 évet csúsztam az orvosi élettan I. és az anatómia szigorlat miatt. Az elsőéves anatómia miatt is csúsztam egy évet, de azt egy 4-essel meg tudtam csinálni és akkor még jól éreztem magam. Egyébként nagyon lassan tanulok. Az orvosom azt ajánlotta, hogy jelentkezzek át egy könnyebb szakra, de legbelül még mindig fáj, hogy nem tudtam elvégezni. Már azóta kezelnek, tehát a tünetek nem jelentkeznek. Mit kellene tennem? Szerintetek mi lenne a legjobb megoldás? Végezzem el az OLKDA-t, hogy önbizalmat nyerjek és később próbáljam meg az orvosit? Vagy halasszak még egy évet és folytassam?


25/f



2018. aug. 16. 18:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem neked való az orvosi :) sajnos ehez a szakhoz acélidegzet kell amivel nem sok ember rendelkezik. Rám a szüleim erőltették az orvosit de sajnos nem látják be hogy pszichésen nem vagyok alkalmas erre a pályára. Sőt nagyon lassan tanulok és olyat amiből semmit sem értek képtelen vagyok megtanulni :) hidd el hogy a saját életeden könnyítessz ha olyat tanulsz ami neked való. Bárcsak én is ezt tehetném :))))
2018. szept. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kösz
2019. jan. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Milyen betegség ?
2019. jan. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
MS ?
2019. jan. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!