Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek a győri vagy a...

Szerintetek a győri vagy a soproni közgáz képzést válasszam?

Figyelt kérdés

Én egy győr melletti faluban lakom és nem akarok olyan messze menni, mert szeretek a szüleim közelében lenni. Szerintetek melyik jobb. Elvileg minden egyetemen ugyanazt tanítják. Melyikkel tudok jobban a környéken elhelyezkedni.

Köszi


2010. jún. 20. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy honnan tudsz jobban elhelyezkedni az jó kérdés, viszont szerintem a győri képzés korrekt. Természetesen nincs akkora neve, mint mondjuk a BCE-nek, de az sem jelent semmit. Hallottam már olyan állásinterjúról, ahol a pesten végzetteket meg sem hallgatták.
2010. jún. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem jo a gyori kepzes. en is oda akartam jelentkezni, csak aztan mas szakot valasztottam, ami ott nem volt...nyugodtan jelentkezz oda. nem hatrany, ha nem vesztegetsz el sok idot az utazgatassal
2010. jún. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sopron <3 Alap- és mesterképzést is ott végeztem! Ajánlom!
2022. dec. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!