Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? (többi lent)

Mit tehetnék? (többi lent)

Figyelt kérdés

Én a színészeti irányban szertnék majd elhelyezkedni, de nem tudom hogy mit tehetnék még azért hogy fejlődjek, vagy hogy kicsit jobban belekerüljek ebbe a világba? Érdemes próbálkoznom?

Kicsit korom óta nagyon szeretek szerepelni, beszélni. Már az óvodában mondtam mesét, verset. Ez iskolában 1. 2. 3. osztályban jártam, mese vers mondó versenyekre. 4.-5. ben színjátszókörre jártam, (ez idő alatt mentünk fellépésekre is) viszont abba kellett hagynom mert a korosztályomból senki sem ment és már csak a kissebbeknek tartottak. Így 6.ban jelentkeztem a sulirádióba (a mi iskolánkban van sulirádió, minden héten pénteken egy 15-20 perces adás amikorra gyűjtünk a gyerekeknek érdekességeket és ezeket olvassuk be) ide fel is vettek és 8.ig sulirádióztam. Általános iskolában még ünnepségeken olvastam fel megnyitó szövegeket. Idén kezdem a középiskolát, viszont nem színészsuliba megyek hanem sima gimnáziumba. Itt lesz drámaszakkör ahová mindenképpen szeretnék járni.



2018. aug. 18. 15:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Böngészd a netet, szoktak lenni nyílt castingok, színházakba, sorozatokba, főként statisztának, vagy kisebb szerepekre. Sajnos nem az számít, milyen sulit végzel. Én azt mondom, várj kicsit, hogy benőjön a fejed lágya, és hátha a gimiben megtetszik valami más szakma. A kislányok nagy része mind színésznő akar lenni, de a többség rájön, hogy az sem fenékig tejfel. Remélem, jó hangod van, mert anélkül egy színész sem érvényesül, vagyis piszok mázlistának kell lennie. Egyik unokatesóm megpróbált jelentkezni a színművészetire, de a felvételi vizsgán az volt a feladat, hogy azonoa neművel csókolózzon, ő nem vállalta, ajtót mutattak, ő meg ügyvéd lett, és sokkal jobban keres, mint egy színész.
2018. aug. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!