Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vagyonőr szakma segítség?

Vagyonőr szakma segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nos már több éve homályos nekem jópár dolog ezzel a szakmával kapcsolatban. Miután végeztem 2015-ben, kaptam egy bizonyítványt és kiváltottam az igazolványt. Kitöltöttem a mentességi kérelmet interneten keresztül, kinyomtattam és elküldtem ahova kellett. Olyan választ kaptam, hogy nem kapom meg a mentességet, mert alanyi jogon jár. Nos akikkel együtt végeztem, mondták hogy nekem is kellett volna valami tanúsítványt kapni meg ezt meg azt, de épkézláb választ sehol sem kaptam, így szeretném ha valaki végre tisztázná a dolgokat. A kérdéseim:


1.) Valóban le tud e járni ez a bizonyítvány, és ha lejárt akkor dobhatom a kukába? Többé nem lehetek vagyonőr?


2.) Most akkor a mentességgel mi van? Elvileg nekem már megvan.


3.) Mikor lesz tanúsítványom? Egyáltalán minek kell az, és honnan tudok szerezni?


Kérlek válaszoljatok, fontos lenne. Egyébként az "új" rendszer szerint vizsgáztam (32 861 01) és az rvv rvki oldalon nyújtottam be a mentességi kérelmet. Köszönöm a válaszokat!



2018. aug. 20. 23:03
 1/2 anonim válasza:
a vagyonőri igazolvány jár le, azt kell bizonyosos időközönként hosszabbítani
2018. aug. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És akkor nem kell külön ilyen vizsgákra járnom? Elég ha 5 évente megújítom az igazolványom? Köszi a válaszod!
2018. aug. 28. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!