Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Vagyonőr szeretnék lenni,...

Vagyonőr szeretnék lenni, tudnátok mondani tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Esetleg hogy megéri-e, mik a tapasztalatotok. Budapesten hol tudnék ezzel elhelyezkedni? Milyen a fizetés ect ect. Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. márc. 17. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A leggázabb melók egyike.

Alacsony fizetés, túlhajszolás, kritikán aluli munkakörülmények, kizsákmányolás, folyamatos konfrontáció...

Komolyan, inkább lennék kukás.

2016. márc. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem is írták.

Plusz ugye a negyedét sem kapod ami járna.

Ha csaj vagy akkor meg még nehezebb. Előbb alkalmaznak egy 70 éves nyugdíjas bácsit, mint egy 25 éves életerős nőt.

(tapasztalat)


Egyébként meg több mint unalmas.

És ha olyan a munkád ahol pl. 16 vagy 24 óráznod kell, akkor még az is gond hogy miképpen tartod magad ébren.

2016. márc. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok. Egyébként nem érdekelne az hogy halálra unnám magam. De esetleg ilyen bárokba vagy szórakozóhelyeken el tudnék helyezkedni mivel az okj-s képzéssel személy és vagyonőrit is kapok.
2016. márc. 17. 22:11
 4/11 anonim ***** válasza:

"De esetleg ilyen bárokba vagy szórakozóhelyeken el tudnék helyezkedni mivel az okj-s képzéssel személy és vagyonőrit is kapok."

Persze, el tudnál helyezkedni.

Csak nem lesz normális nyugdíjad, pillanatok alatt kiöregedsz a szakmából, és utána más képzettség híján pár év alatt kikopsz, naponta konfrontálódsz emberekkel és nem tudhatod, mikor vágnak beléd egy kést hátulról, mikor találod szembe magad több tagú társasággal, mennyire viseli el a szervezeted a folyamatos 150 %-os pszichikai igénybevételt, mikor hozol egy olyan rossz döntést a munkád során, amitől bűnözővé válsz (elég egy szerencsétlen ütés vagy lökés egy "halált okozó testi sértés"-hez)...


Elsőre hülyén hangzik, de nézd meg az Országúti diszkó című filmet!

Kezdésnek...

2016. márc. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Inkább jelentkezz villamosvezetőnek ha már ennyire nem akarsz semmi értelmeset tanulni, a minap láttam egy hirdetést a villamoson. Ahhoz sem kell semmi papír, kb. azonos presztízsű munka, de talán egy fokkal magasabb létbiztonságot nyújt, és legalább ülhetsz.
2016. márc. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. márc. 18. 00:18
 7/11 anonim válasza:
2016. márc. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Inkább menj katonának.
2016. márc. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én 4 évig csináltam fél éve hagytam abba szóval van elég és friss tapasztalatom.

Itt csak órabér létezik, de az órabér is nagyon hely és cégfüggő, lehet hogy 420 Ft/óráért egész nap álni kell meg járőrőznie beosztott szünetkkel de lehet hogy 600Ft/óráért egy telephely bódéjában nézed a filmeket a laptopdon.De a 600 Ft már nagyon jónak számít átlagosan 420-450-500 forintos órabéreket fizetnek.

Az órabéren kívül semmi mást nem fognak adni még pótlékokat sem ha éjszaka ha ünnep ha hétvége egy fix megbeszélt órabér van, de rosszabb esetekben még a cég által adott munkaruhát is kifizettetik (havonta levonnak egy bizonyos összeget a fizudból)

A bejelentés is érdekes...

Úgy működik az egész hogy van egy referenciákkal rendelkező biztonsági cég aki megszerzi a munkát utána az leadja az allválakozónak az allválakozó vagy 4 vagy 8 órára fog bejelenteni de sose annyira amennyit keresel és dolgzol.És azon se kell csodálkozni ha az alválakozó 3-4 havonta váltogatja a nevét, ez neki adóugyileg is megéri és te is állandóan próbaidó alatt leszel.

Jah és olyanokat is felejts el hogy fizetett szabadség meg betegszabadság, azt fizetik ki amit bent ledolgoztál!

2016. máj. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
"Inkább jelentkezz villamosvezetőnek ha már ennyire nem akarsz semmi értelmeset tanulni" - Miért kell leszólni mások munkáját? A villamosvezetők nélkül megállna az élet. Nem elég értelmes feladat naponta több száz embert eljuttatni egyik helyről a másikra?
2016. aug. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!