Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megbuktam 2 tantargybol,...

Megbuktam 2 tantargybol, egesz nyaron tanultam de nagyon izgulok. Milyen egy potvizsga?

Figyelt kérdés
Angolbol es matekbol buktam. Amint vege lett a sulinak jartam kulon tanarhoz es mind a kettot nagyon tanultam vegig. Mindenki azt mondja hogy ennyi tanulas utan sikerulni fog de en nagyon felek tole. Bunkok ilyenkor a tanarok? Hogy zajlik az egesz?
2018. aug. 21. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mint egy sima dolgozat, vagy egy felelés. Semmi extra.


Nekem kétszer volt benne részem, egyik évben kettő tárgyból (matek, kémia), következő évben csak egyből (matek).


Igazából nem izgultam végig, az utolsó héten kezdtem el rájuk készülni. Nem volt probléma.


Azóta már egyetemet végeztem.

2018. aug. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz, hogy meghúzzanak irtó nagy hülyeségeket, vagy épp semmit kell mondanod.


Nyugi, és legalább jó lecke volt, hogy évközben kell tanulni, vagy a nyarad is rámegy.

2018. aug. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Maga az egész úgy zajlik, mint bármely más vizsga. Mondjuk egy osztályozóvizsgához hasonlítható leginkább.


Normális tanár nem szokott bunkó lenni ilyenkor, csak az a tipikus szekánt fajta. De az is csak akkor szerintem, ha tanított, jobban ismer.

2018. aug. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, ha sokat készültél, egészen biztos, hogy semmi probléma nem lesz:)


Csak az év végi kudarcélményed miatt szorongsz még egy kicsit.

2018. aug. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!