Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pannon Egyetemen mennyire...

Pannon Egyetemen mennyire veszik komolyan vagy szigorúan a testnevelést?

Figyelt kérdés
Olvastam olyat, hogy lesz egy fittségi felmérés, amit valószínûleg nem fogok tudni teljesiteni. Nagy baj?

2018. aug. 21. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy vannak sportnapok (vagy vmi hasonlónak nevezik) a kollégiumokban, legalábbis a Magisterben biztosan, és ott be lehet nevezni különböző versenyekre (pingpong, tánc, kidobós...), amiért kaphatsz aláírást. Szóval ebből kiindulva nem vehetik túl komolyan az aláírást.
2018. aug. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
órarendbe szokásos kötelező tesik, kolis rendezvényeken is előfordul.
2018. aug. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem durva, kódokat gyűjtesz, amiket belsős helyekről szerezhetsz (egyetemi kondi, egyetemi aikido, egyetemi kosárcsapat tagja vagy, stb.), vagy ha megbeszéled (nem tudom pontosan hogy működik) külsős helyekről is szerezhetsz kódot, ez esetben lesz fittségi, amit én még nem tapasztaltam.

Egy félévben 20 aláírást kell majd szerezz és alkalmanként kapsz aláírást.


Amúgy ha lusta vagy, vagy nincs kedved leszervezni a dolgot, nagyon sokan kereskednek az kódokkal, tehát elintézhető a dolog, de azért ne mindet úgy szerezd.


A kódokat majd egy online felületen tudod "beváltani".


Remélem segíthettem :)

2018. aug. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amit elfelejtettem, de mondták már az az, hogy szoktak lenni vagy hasonló rendezvények, amiken szerezhetsz aláírást, de ezeket általában nagyon reklámozzák, hogy aláírást ér :D
2018. aug. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TopGunGirl válasza:
A fittségit csak annak kell megcsinálni, aki igazolt (egy külsős egyesületnél) sportolóként felmentést kapott az egyetemi tesi alól.
2020. jan. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!