Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehezek ezek a...

Mennyire nehezek ezek a tantárgyak?

Figyelt kérdés
Biosz,fizika, kémia,földrajz? Most megyek 7.-be és nagyon félek ezektől és tudom hogy ember függő de tegyük fel ha pl nem értem a matekot mert a matek tanár se jó meg a fizika-kémia se...

2018. aug. 24. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán a fizika meg a kémia ami picit nehezebb, de általános szinten kibirható.
2018. aug. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha tanulod, akkor egyáltalán nem lesz nehéz.

Még annyit, hogy ez nagyon tanárfüggő.

2018. aug. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A hozzáállással van a probléma.


"ha pl nem értem a matekot mert a matek tanár se jó meg a fizika-kémia se..."


Ha így állsz hozzá, semmi nem lesz belőled!

Több komolyság, nagyobb elhatározás kéretik!

2018. aug. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fizikából, kémiából szerintem az első félév nem nehéz, de utána gyorsan nehezül :D Fizikatanárral nem volt szerencsénk, mert nem adta meg azt az alapot, amire szükségünk lett volna, így voltak gondjaink :D Szerencsére a matekot szeretem, a fizika meg félig matek. Föci annyira nem vészes. Bioszból nekem azok a részek könnyűek, amiket szeretek.


Mindegyik nagyban függ a tanártól, pl. lecserélték a biosztanárunkat, és a szeretetem a tantárgy felé rögtön nagyban leesett.

2018. aug. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!