Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Vannak idősebb...

Egyetemisták! Vannak idősebb csoporttársaitok?

Figyelt kérdés
Felvettek az egyetemre, de egy kicsit el vagyok kenődve :/ 25 vagyok. Sajnos így alakult, de belül nem érzem magam ennyinek.
2018. aug. 24. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Nekem van 2 30+os csoporttársam. Egyikükről meg sem mondtam volna. Sokszor meg is szoktam lepődni, hogy ki hány éves mert amúgy fel sem tűnik, nem lóg ki senki.
2018. aug. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
45 éves volt a legidősebb
2018. aug. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én 26 vagyok ha az idősnek szàmít és volt olyan is akinek màr felnőtt gyereke volt (a koràt nem tudom pontosan).
2018. aug. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Levelezőn én vagyok az egyik legfiatalabb a 27 évemmel.
2018. aug. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Volt egy jó 40-es milfecske. Meg is bäsztam :)
2018. aug. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, te hogy vagy vele, de én nem sok emberről mondom meg 18 és 30 év között, hogy hány éves. Szerinted rá van írva a fejedre, hogy 25 vagy?
2018. aug. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Antid Oto válasza:
100%

Én 24 évesen kezdtem el a második Bsc-met. A legnagyobb félelmem az volt, hogy mindenki 19 körüli lesz és én leszek a legidősebb.


Viszont:

1. Emiatt valójában kár elkenődni. Jó, eleinte szokatlan lehet, de azért messze nem az a helyzet, mint mikor a 15 éves, többször bukott Bamba Béla összekerül a 11 évesekkel.

2. Ahogy azt előttem írták, nincs rád írva, hogy hány éves vagy.

3. Hogy válaszoljak is a kérdésre: Szépen lassan kiderült számomra, hogy az átlagéletkor jóval magasabb, mint azt megelőzőleg hittem és a legidősebb sem én vagyok. Jó eséllyel ez nálatok is hasonlóképpen lesz.

2018. aug. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Antid Oto válasza:

Mint mondtam, anno engem is hasonló kérdések gyötörtek. Közben eszembe jutott valami, ami adott némi megnyugvást:

[link]

Eszerint jó eséllyel lesznek idősebb csoporttársaid. Az alapképzésre felvett hallgatók hetede 22 évnél idősebb.

2018. aug. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!