Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Neptun beiratkozás, segítség!...

Neptun beiratkozás, segítség! Ebben az esetben mit kell bejelölnöm?

Figyelt kérdés

Leérettségiztem és megkaptam az érettségi bizonyítványomat, majd egy évvel később csináltam egy szintemelőt az egyik tárgyból, amiről pedig kaptam egy tanúsítványt.


A Neptunban a beiratkozáskor van egy olyan rész, hogy "előképzettség", ahol az eddigi tanulmányokról, a megszerzett papírokról kell megadni néhány adatot és fel kell tölteni a róluk készült képet. Az érettségi bizonyítványom adatait csak ki kell egészítenem, mert csomó rubrikát automatikusan kitöltött és még fel kell töltenem a fájlt. Viszont nem tudom, hogy akkor most nekem külön meg kell-e adnom a az érettségi tanúsítványom adatait is és azt is fel kell-e töltenem. Ebben tud valaki segíteni?


2018. aug. 25. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak csatold be az érettségid mellé és nevezd át azt a dokumentumot. Ha a papírjaiddal baj van az a TO-n jelezni fogják neked. Az első éveseknek amúgy is be kell majd vinni a papírjaikat bemutatásra.
2018. aug. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Igazából ott akadtam meg, hogy az érettségi bizonyítványom után egy "+" jel segítségével meg tudok nyitni még egy mezőt, ahol ismételten meg lehet adni külön a tanúsítvány adatait, illetve fel lehet tölteni a képét. Viszont van egy olyan pont, hogy "munkarend", amit kötelező kitölteni (mert pirossal jelzi a hibát) és lehet választani, hogy nappali/esti/levelező. Viszont már az érettségim után szintemelőztem, tehát akkor már nem jártam suliba. Ez zavart meg.


Arra is gondoltam, hogy csak az érettségi bizonyítványomhoz feltöltöm a képét, viszont a tanúsítványomnak már nem ugyanaz a sorszáma és a törzslap száma...nem tudom, hogy az gond-e.

2018. aug. 25. 15:47
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én érettségi után 1 évvel letettem még egy plusz tárgyat, annak is más a sorszáma és én becsatoltam az érettségi mellé. Nekem nem volt ezzel baj. Viszont,ha nagyon bizonytalan vagy a legjobb az, ha jövőhéten felhívod a TO-t és segítséget kérsz.
2018. aug. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!