Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Ha valaki elsőéves hallgató (SZTE) akkor kezdheti e úgy a tanévet hogy halaszt egy évet? Mármint úgy értem hogy már lefoglaltam az időpontot hogy mikor szeretnék menni beiratkozni, de egy betegség közbejött, így el tudnánk menni beiratkozni, de nem szeretném most elkezdeni az iskolát. Ilyen esetben elmenjek a beiratkozásra vagy nem? Illetve ilyenkor fel kell venni az óráimat, vagy nem?

2018. aug. 24. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Hát akkor ne menj beiratkozásra!

Mert ha 20%-nál többet hiányzol, úgyis bukta!

2018. aug. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
59%

Lehet kezdeni halasztással. A félévet passzívra kell állítani. Úgy tudom két ilyen félév megengedett.


De ha betegség miatt van, akkor lehet hogy valamilyen kedvezményt is kaphatsz. Ezt a Tanulmányi Osztályon és a Dékáni Hivatalban lehet megkérdezni.

2018. aug. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!