Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BME-TTK matek szakra milyen...

BME-TTK matek szakra milyen egyszerű választható tárgyat ajánltok?

Figyelt kérdés
Első éves leszek, nem szeretném, ha a választhatóm is nehéz lenne. Milyen egyszerűt tudtok ajánlani, ami legalább 2 kreditet ér?

2018. aug. 26. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a szabválokról van szó, a "BME szabválok"ra keress rá, rengeteg egyszerű van (pl Duna, konfliktuskezelés), viszont hamar betelnek. Kollektíven mindenkinek vannak, nem csak TTK-soknak, tehát az egész egyetemmel versenyzel a helyekért. Egyébként nem könnyű belerázódni az egyetemi életbe, úgyhogy nem terhelném magam plusz tárgyakkal első félévben, nem hiszem hogy mintatanterv szerint most szerepel.
2018. aug. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hacsak nincs meg a 30 kredit én sem ajánlom, hogy bátmit is felvégy pluszba az elején. Amúgy a Relativisztikus elektrodinamikáról jókat hallottam! De mondom ne az elején szerintem.
2018. aug. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ergonómia

Érzelmek logikája

Digitális életmód

2018. aug. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!