Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nincs meg egy kotelezoen...

Ha nincs meg egy kotelezoen valaszthato targyam, de van eleg kreditem akkor allamvizsgazhatok?

Figyelt kérdés
Egy olyan kerdesem lenne, hogy van egy kotelezoen valasztott besorolasu targyam amit nem tudtam teljesiteni, viszont a kimenetelhez megvan az elegendo szamu kreditem. Ebben az esetben allamvizsgazhatok? Az egyetem nem tul segitokesz ebben a temaban...
2018. jún. 2. 17:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
minden kötelező tárgyat teljesíteni kell elvileg.
2018. jún. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Megvan, hogy a kötválból mennyi kell. Ezt más jellegűvel kiváltani nem lehet.
2018. jún. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

:DDD

Hát, lennének ötleteim, hogy a tantervből mit lehetne "kihagyni":D - de szerintem másnak is:D

2018. jún. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez nem kotelezo targy, hanem kotelezoen valasztott! Ennyit irt a dekani hivatal: amennyiben a tanegyseg nelkul nincs meg a zarovizsgara bocsatas kreditszama a hallgato nem tud vegezni. De nekem megvan az elegendo kredit. A kotelezoen valasztott targyakrol annyit irt a tvsz hogy a szakfelelos hatarozza meg hogy mit kell felvenni
2018. jún. 2. 20:14
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
de a kötelezően választott azt jelenti hogy kötelező. a lehetőségek közül x db-ot megcsinálni. ha te nem csináltad meg, hiába van szabválból elég kredited.
2018. jún. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
súgok: meg van hirdetve 50 kredit kötvál, ebből kell 20. Értelmeszerűen a 18 kötvál plusz 2 szabvál nem felel meg a feltételnek. Elég gáz ezt nem érteni államvizsga előtt.
2018. jún. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ez az egyetlen kotelezoen valasztott ami nincs meg, minden mas igen
2018. jún. 2. 20:32
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
na tisztázzuk.. hány kötvál van a képzési tervben előírva? mennyi fajta van meghirdetve ehhez? és hányat teljesítettél közülük?
2018. jún. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A mintatantervben 5 kotval van, abbol 4 megvan nekem. Az a baj h a szakfelelos ezekrol a dolgokrol sosem beszelt... o viszont azt mondta hogy ha igy is megvanaz eleg kredit akkor ne foglalkozzak azzal a targgyal... csak hat nem vagyok benne biztos hogy ez igy jo
2018. jún. 2. 20:58
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
ha a mintatantervben 5 kötvál van, akkor 5öt kell teljesíteni tudtommal. az első körben am a hk-hoz menj be személyesen erről tájékozódni, ha ott nem tudnak segíteni, akkor a dékán vagy az EHK
2018. jún. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!