Mi az a kreditátvitel?

Figyelt kérdés
Most leszek első éves és a Neptunban a második üzenetet kapom kreditátvitelről. Pontosan ez micsoda? Ezzel nekem kell kezdenem valamit?

2018. aug. 26. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha most vagy friss gólya, és még nem jártál korában egyetemre(akár FOKSZ-os képzés is lehet) akkor nem kell vele foglalkoznod.

Alapvetően a kreditátvitel arról szól, hogy ha az adott szak valamelyik tantárgyát már elvégezted korábban, vagy ahhoz tartalomban egy nagyon hasonló tárgyat akár egy másik egyetemen, akkor van lehetőséged kreditelismerést kérni, ami annyit jelent, hogy teljesítettnek tekintik az adott tárgyat(már persze ha elfogadják a kérvényedet).

2018. aug. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, gólya vagyok még! Akkor nincs mit csinálnom vele, megnyugodtam! Köszönöm a segítséget!!
2018. aug. 26. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!