Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE-Skandinavisztikán mennyir...

ELTE-Skandinavisztikán mennyire fontos az angol nyelvtudás?

Figyelt kérdés
Német nyelvtudással is lehet boldogulni vagy sokat magyaráznak angolul?

2018. aug. 27. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
a skandin eltöltött első hónapom után azt mondom, hogy inkább az angolra mennek rá utalásokkal a nyelvtudományban, illetve sok kiselőadás témához angol nyelvű forrást kell feldolgozni
2018. okt. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)


És pl. nyelvórán a lektorral is angolul kommunikáltok?

2018. okt. 6. 10:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen ha anyanyelvi lektorotok van (sveden igy volt) ok angolul tartjak az orakat, igy mindenkeppen kell az angol nyelvtudas hozza.
2018. okt. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igen, a norvég lektor is angolul beszél hozzánk (még)
2018. okt. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)


És egyébként szeretitek magát a szakot? :) Én is szeretném majd bejelölni, de akkor az angolra még nagyon rá kell gyúrnom ezek szerint... :)

2018. okt. 7. 20:02
 6/9 A kérdező kommentje:
Van lehetőség csúszás nélkül kint tölteni egy félévet az adott országban? :)
2018. okt. 7. 20:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Csuszas nelkul eselytelen mivel a targyaid nagy reszet nem fogja lefedni a kinti tanterv pluszba ha olyan helyre mesz nem az angollal fognak teged traktalni hanem az adott nyelvvel. En svedes voltam en is igy voltam, egy ev csuszas mivel keresztfeleves targyak nem indultak es voltak egymasra epulo targyaim.
2018. okt. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A norveg lektor hozzank kb 1 hetig beszelt angolul :D
2018. nov. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de érdekelne, hogy hol tudtatok elhelyezkedni a diplomátokkal (a norvégban gondolkodom leginkább, de más véleményére is kíváncsi vagyok)
2021. jún. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!