Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Potvizsgaval kapcsolatos kerdes?

Potvizsgaval kapcsolatos kerdes?

Figyelt kérdés
Holnap tortenelembol potvizsgazok, 10 tetelt kaptunk a nyaron, amitket ki kellet dolgoznom es megtanulnom, a bokkeno az, hogy jelenleg 8-at tudok a 10-bol, eleg jol, rogzultek bennem ha nem azt huzom amit nem tudok akkor szinte garantalt, hogy atmegyek evvegen. Viszont esely van ra, hogy nem olyat huzok, annyira nem is keves, ugye 20%. Ma delelott matekbol irtam meg a potvizsgat, 42 pontbol 6ot vesztettem szoval az megvan, tori utan angolbol is lesz viszont attol annyira nem tartok, eleg sokat jartam tanarhoz es foglalkoztam vele itthon is. Mivel ma delelott volt a matek ezert elotte nem nagyon tudtam aludni, masfel orat aludtam, azon kivul egesz este gyakoroltam es sikerult eleg jol. Viszont en azota most aludtam delutan 3tol 5ig, szoval 2 orat es erzem, hogy faradt vagyok, a kerdes az lenne, hogy elkezdjem most tanulni a maradek 2 tetelt, vagy legalabb az egyiket, vagy a tobbit olvasgassam meg vagy aludjak es reggel nezzem at? Fogalmam nincs, hogy mit csinaljak, osszevagyok zavarodva, gyomoridegem van, enni se tudtam semmit, a fejem is nagyon faj. Mit csinaljak?

2018. aug. 27. 22:11
 1/2 anonim válasza:
Mindenképp írd majd le hogy sikerült, kár hogy csak később láttam meg a kérdést. Én holnap pótvizsgázok matekból, lehetne egy olyan kérdésem, hogy milyen feladattípusok voltak?
2018. aug. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Tanulj évközben, akkor nem lesz majd gyomorideged ;)
2018. aug. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!