Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gáz illetve hátrány, ha most...

Gáz illetve hátrány, ha most nem kezdem el a 10. osztályt, hanem majd estin valamikor megcsinálom?

Figyelt kérdés

Igazából el kell mennem dolgozni, mert a családi helyzetem nem az igazi és külön szeretnék költözni. Csak ugye ehez pénz is kell.

Szerintetek gáz, ha 1-2 év múlva folytatom a középiskolát esti tagozaton?



2018. aug. 28. 14:44
 1/2 anonim válasza:
100%

Mar nem vagy tankoteles?


En inkabb nyelnek egy nagyot es suliba mennek...

2018. aug. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Előbb tanulj, utána dolgozz!

Hasonló cipőben én érettségiztem munka mellett, hidd el, gusztustalan.

Azt, hogy milyen munka mellett tanulni, teszteld le: dolgozz a tanulás mellett!

34 vagyok és munka mellett, most nekiállok egy szakmának. Én ezt meg fogom csinálni, mert kell a szakma, most nem tudok előrelépni nélküle. Nem lesz egy leányálom.

Manapság az érettségi az alap. Anélkül felejtsd el, hogy valaha olyan munkád lesz, amit nem gyűlölsz. Persze vannak kivételek.

Tanulj amíg csak lehet, mert a munka mellett nagyon nehéz.


Egyébként aminek nincs határideje, az nem készül el. Tehát, az "1-2 év múlva folytatom" azt jelenti, hogy abból már nem lesz semmi, mert húzni fogod és minél tovább húzod, annál nehezebb lesz.


Majd írj, hogy döntöttél!

2018. aug. 30. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!