Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki tanult...

Van itt olyan aki tanult magyar iskolákban és nyugati országbeli iskolákban is? Csak nekem tűnt fel, hogy "hazugságot élünk" Mo-n?

Figyelt kérdés
A magyar iskolarendszer elhiteti az emberrel, hogy bizonyos tárgyakhoz "nem vagy elég intelligens": úgy magyarázzák a dolgokat hogy semmit sem lehet belőle érteni míg a nyugati iskolákban ugyanazt tök egyszerűen elmagyarazzák. Egyetemen tanulok nyugaton és rájöttem hogy mo-n nem saját hibájukból tudnak (jóval) kevesebbet az azonos szakon végzettek... Szerintetek ez hogyan alakulhatott így ki Mo-n? Direkt el akarják venni az emberek önbizalmát hogy ne menjenek nyugatra?
2018. aug. 28. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt én is észrevettem már, hogy a tanár nem azért van, hogy segítsen, hanem hogy játssza az eszét.

Pont ma láttam Facebookon egy memet arról is, hogy az iskolában:

1+2=3

Dolgozat/házifeladat:

[x{5%+45*0.46}/x2*478/465-(-486)]


Tipikus.


Nyelvtanulás témakörben van egy pali, lemerem fogadni hogy tanár.

Sztrogoff a neve, kb gúnyos megjegyzés, személyeskedés nélkül nem tud választ írni.

2018. aug. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezek nekem is nagyon ismerősen csengenek amiket írtál. Főleg olyan tárgyakból, hogy matek-fizika, teszi a zsenit a tanár közben meg nem tud semmit. Nyugaton a tanárt veszik elő ha szinte az összes tanítványa rosszul teljesít, Mo-n a tanár nem érti,hogy ez miért az ő hibája...
2018. aug. 30. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!