Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért lehet felvenni ugyanazt...

Miért lehet felvenni ugyanazt a kurzust 2,3 és 5 kreditért is (ELTE)?

Figyelt kérdés

Mindegy, melyiket veszem fel, vagy ennek van valami jelentősége?

Köszönöm előre is! :)


2018. aug. 30. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában más kredit értékű, ha nagyobb óraszámban hallgatja valaki, vagy más munkarendben (nappali, levelező), stb. Ezek biztosan ugyanazok? Vagy csak a neve ugyanaz?
2018. aug. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ugyanaz az időpont, a helyszín és a tanár is. Hétfőn délben van ráadásul, szóval biztosan nappali.
2018. aug. 30. 13:08
 3/7 anonim ***** válasza:

a hétfő dél semmit nem jelent, én estire jártam a Bárczin, hétköznap, nappal...

A nappali-esti és levelező közt az óraszám a különbség, semmi más.

2018. aug. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ha nagyobb óraszámban lenne, azt nem jelezné valahol a neptun? Heti egy alkalom, másfél óra. Mindegyiket fel tudom venni amúgy.
2018. aug. 30. 14:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Most az én órámon is eltérő kredit értékek vannak kódtól függően (mert többféle szakos is felveheti, és meg van hirdetve BA-n és MA-n is).


De már szólt a szakvezető, hogy a magasabb kreditesek kapjanak külön munkát, azaz több kreditért többet kelljen dolgozni. (Szegények.)

2018. aug. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy ez a kurzus több szakhoz / szakirányhoz / évfolyamhoz tartozik, és ezért más a kreditérték. A tárgyfelvételnél mindig az adott kurzus kódját, illetve a tárgy kódját nézd. Hogy neked melyik kell, azt látod a tantervedben.
2018. aug. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A tárgy melletti kód a lényeg. Amelyik egyezik a tanegységlistádbeli kóddal, az kell neked.
2018. szept. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!