Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Baj ha csak 28 kreditem van...

Baj ha csak 28 kreditem van első félévemben?

Figyelt kérdés
Sajnos össze-vissza jelentkeztetnek le órákról, emiatt sok az ütközés és egy tárgyat muszáj volt leadnom, így veszett két kredit.
2018. aug. 30. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, úgyis kb. lehetetlen pontosan tartani a 30 kredit/félévet. Legközelebb felveszel pl. 32-t és már jó is vagy. :)
2018. aug. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, ha nem 30, majd később is felveheted de a ráépülésekre, illetve a félév "összterhelésére" azért figyelni kell.
2018. aug. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Nekem első három félévben 24 kreditem volt a kötelezőkből, úgy, hogy mindent felvettem. Többször előfordult, hogy szabválokkal sem lett meg a 30. Ez egyetem/szak függő, de ugye a lényeg, hogy 1 ÉVEN belül (2 szemeszter) legyen meg az a minimum, amit meghatároznak (elméletileg az egy évre vonatkozó kötelező tárgyakból felvehető kreditek fele, tehát ált. 30). De 28 kreditnél meg egyáltalán nem áll fenn ilyen veszély, hogy ebből gondod lehetne. Amit írtak előttem, arra figyelj, hogy lehetőleg az összes ráépülős tárgy meglegyen, tehát azok, amik előfeltételeik egy későbbi tárgynak.
2018. aug. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó, végül hogy minden tárgyat felvettem, 33 lett xD
2018. szept. 4. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!