Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt aki huszonévesen...

Van itt aki huszonévesen átképezte magát valami teljesen másra mint amit elötte elvégzett? Leírnátok hogy ment a dolog és mi lett a vége?

Figyelt kérdés

2018. aug. 30. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
24 vagyok. nappalin fősulin tanultam, foksz-ra jártam. ebben dolgozom. egy tök más irányban elvégeztem egy 1 éves képzést, nem volt vészes végülis, levelezőn jártam munka mellett. viszont azóta sem tudtam elhelyezkedni benne... kisváros, ismerősnek az ismerőse, stb. jut be, vagy akinek tapasztalata van benne. mivel itt szakmai gyakorlat nem volt, mondhatni 0 gyakorlatom van. jelenleg úgy érzem, pénz és időkidobás volt az egész. szociális ágazatban dolgozom, pénzügyi-könyvelői sulit csináltam.
2018. aug. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Diplomás ápolóként dolgoztam, balesetben sérült a gerincem. 38 évesen lettem könyvelő, most 41 évesen pedig adótanácsadó.
2018. aug. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én például. Bölcsész voltam és doktorandusz. 28 évesen elegem lett a az állandó pénzhiányból (két kisgyerek mellett) és átnyergeltem bizniszre. Teljesen a nulláról kezdtem, hónapokig dolgoztam fizetés nélküli gyakornokként és csak akkor kezdtem el a külkert is marketing szakon. Ennek másfél évtizede. Jelenleg egy nagy német konszernben vagyok menedzser Németországban, de a bölcsész vonalat is igyekszem karban tartani, tanítok is még a bölcsészkaron.
2018. szept. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyik barátomnak meg PhD-ja van egy ókori nyelvből, de szakmát váltott és egy edzőterem lánc vezető edzője.
2018. szept. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!