Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyetemen elsősként baj...

Az egyetemen elsősként baj hogyha már az első órámról hiányzok? (Debreceni Egyetem)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Debreceni Egyeteme kollégium beköltözéssel lenne problémám. Nem tudtam időben időponot foglalni, így már csak kedden tudnék beköltözni. Mivel már azon a héten már óráim lesznek, nagy problémát jelent hogyha nem megyekbe az első órámra?

Később lehet ebből problémám?

Előre is köszönöm a segítséget. :)



2018. aug. 30. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én első három nap nem mentem be, mert nyelvvizsgáztam. Senkinek nem tűnt fel, senki nem kérdezte, hol voltam, miért nem voltam órán, nem kellett igazolás, semmi.
2018. aug. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem lesz baj, majd elkéred az infókat valakitől
2018. aug. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi gond, ilyesmi sok mindenkivel meg esik, tényleg majd esetleg megkérdezheted a többiektől, hogy volt-e valami fontos, de amúgy engem sokszor kicsit a középsulis első hétre emlékeztettek az első órák az egyetemen, sok időpontot meg praktikus dolgot ledaráltak (de a jó része nem volt túl fontos, és még ezerszer hallottam máshol/mástól is). Valószínűleg első nap nem is lesz olyan gyakorlat, ami kötelező, de ha igen onnan is lehet hiányozni valamennyit. Szóval, nyugi :)
2018. aug. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első két hét ,,regisztrációs hét" van aki ilyenkor nem megy be semmire, kb. nem sokról marad le.
2018. aug. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj emiatt. Miskolcon hasonló szitu van, csak ott a vasárnap éjjeli szemeszternyitó bulin csapja szét magát a fél egyetem. na szerinted akkor ott hányan nem mennek be hétfőn? :D :D
2018. aug. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Elbírom képzelni. :D

2018. szept. 1. 12:20
 7/7 anonim válasza:
Kossuth koli? Pacsii, nekem hetfore van idopontom
2018. szept. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!