Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megbuktattak es nem ezt...

Megbuktattak es nem ezt erdemeltem! Mt csinaljak nagyon gaz?

Figyelt kérdés
Angolbol es matekbol potvizsgara kellet mennem, egesz nyarat vegig tanultam a matekon siman atmentem es jol is sikerult. Viszont angolbol nem es ott egy ponton mult es a tanar mindig is arcra ment ez nagyon lejott miutan megkerdeztem mit hibazam. A vizsgamon olyanok voltak amiket nem vettunk evkozben, tetel huzas volt es nem adta meg a teteleket..es meg sorolhatnam mennyi minden. Imadtam az osztalyom es a tobbit is. Most mennek 10.be de igy kezdhetem elorol a gimit es a dupla kicseszes az hogy nem engedik hogy a suliba maradjak mert a beleegyezesunk nelkul kiirtak az iskolabol...Holnaptol mashelyre megyek es rettenetesen felek es izgulok hogy mi lesz. Nem akarom ujra jarni a kilencediket. Nagyon faj hogy elveszitem az osztaly tarsaimat mert ettol nagyon felek
2018. szept. 2. 11:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
Hát öregem ha már pótvizsgázni kellett valamint ilyen siránkozást lenyomsz, kétlem hogy nem ezt érdemelted
2018. szept. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%

Mi az. hogy "nem ezt erdemeltem!"?

A pótvizsga lehetősége már érdem!

Biztosan nem egész tanévi megfeszített tanulásoddal érdemelted ki.

.

"a tanar mindig is arcra ment"

Milyen lehetett volt osztályodban a legrosszabb arcú, ha te jó arcnak tartod magad?

.

"A vizsgamon olyanok voltak amiket nem vettunk evkozben"

Netán érettségid után 10÷15 évvel is arra akarsz majd hivatkozni: "ezt nem vettük az iskolában!"?

2018. szept. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%

Így látatlanban is azt gondolom, hogy angolból évet ismételtetni a tanár szegénységi bizonyítványa. Egyrészt nem hiszem el, hogy nem tudott volna átengedni kettessel; másrészt meg, ha még olyan szinten se voltál, hogy nem tudott átengedni kettessel, akkor az megint a tanár szegénységi bizonyítványa. Szégyelleném magam, ha valaha diákot kellene megbuktatnom középiskolában (az egyetem teljesen más ilyen szempontból).


Ezt csak azért írom, hogy örülj neki, hogy nem kell ott többet tanulnod. Fogd ezt fel egy leckének az élettől, és szedd össze magad! Egy barátom kémiából bukott kb. így és azóta kémia tanár lett (mert elment korrepetálásra és megtanulta). Sok múlik a tanáron, a nyelvtanáron meg különösen.


Tényleg szégyenletes, ha egy nyelvtanár diákot buktat. Valami nincs ott rendjén.

2018. szept. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%
Na nehogy már a tanár legyen leszarozva mikor az esetek 90%-ában a diák a lusta tróger
2018. szept. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
Nem szégyenletes, ha egy diákot megbuktat a nyelvtanár. Nem készül, nem tanul a diák, akkor bukjon meg. 15 éves vagyok és tanár szeretnék lenni. De azt már most elhatároztam, hogy ha valaki pofázik, nem tanul, teljesítménye 0, akkor tuti nem fogom átcsúsztatni.
2018. szept. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem az év végi bizonyítvány az a diák, a tanár és a szülők együttes bizonyítványa. És még egyszer: angolból hogy lehet megbuktatni valakit?
2018. szept. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%
5. nem "átcsúsztatni" kell, hanem tanítani! Ha jó tanár vagy, nem lesz, aki megbukik.
2018. szept. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%
Kérj másod véleményt a vizsga eredményéről 8 munkanapon belül.
2018. szept. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
46%

"Ha jó tanár vagy, nem lesz, aki megbukik."

Ez így nem igaz.

Ha valaki meg akar bukni, megfog. Ha valaki képtelen megtanulni az anyagot, az is meg fog bukni.

Mondok egy mindennapos példát: Ha valaki nem tud olvasni általános 6. osztályban - mert Borsodban bizony vannak ilyen emberek - az nem fogja letenni a 8. általános iskola elvégzését igazoló papírt.

2018. szept. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%

A tanár hibája -illetve módszeréé- ha az osztályban sok a bukó.

Itt nem erről van szó, hiszen egyedül a kérdező, saját nevében sérelmezi a tudatlansága miatti elnézést, kivételezést, engedékenység hiányát.

Ha az osztály többi tanulója hozta az elvárt, nem bukáshoz elég szintet, akkor a diák lustasága már ne legyen tanári hibául felróva!

.

A kettes már államilag elfogadott ÉRDEMJEGY, ezért nem elég a vizsgán semmi tudással résztvenni!

.

"Nem akarom ujra jarni a kilencediket."

Megteheted, de vedd figyelembe: a munkaerőpiacon nincs túl nagy kereslet a csak 8 elemit végzettekre!

2018. szept. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!