Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemre Laptop vagy PC? A...

Egyetemre Laptop vagy PC? A nyíregyházi egyetemen melyiket érdemesebb?

Figyelt kérdés
2018. szept. 2. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Egyetemre én laptopot javaslok. Az összes füzetet helyből meg tudod spórolni vele, és sokkal egyszerűbb & gyorsabb is jegyzetelni laptopra, mint füzetbe. A grafikus ábrázolások tán nehezebbek, de egy mezei MSPaint-tal meg lehet oldani azt is.

És persze ha unalmas az óra, remekül lehet rajta (levett hanggal) Tyrianozni vagy Dűnézni :D

2018. szept. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Egyetértek elsővel, kivéve ha mérnöknek tanulsz, oda legtöbb szakon csak nagyon komoly laptop lenne elég.
2018. szept. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nyilván olyan laptopot vegyen, ami megfelel az igényszintjének :) nem olcsó mulatság, de ha végülis megtérül, akkor ez egyfajta befektetés.
2018. szept. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint papírra kézzel szerettem jegyzetelni, így nem hordtam az órákra laptopot. Ennek ellenére én is laptop-párti vagyok. Ha nem a saját városodban jársz egyetemre, akkor tudod vinni, mikor hazamész. Ha össze kell ülnöd csoporttársakkal (tanulni, beadandót készíteni), akkor is tudod vinni. Kevesebb helyet foglal (amikor kolis voltam, ezt külön szerettem).
2018. szept. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hacsak nem helyben laksz, akkor szerintem laptop. Egy számítógépet elég nehéz cipelgetni a lakhelyed és az egyetemi városod között. :D
2018. szept. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!