Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Frissen felvett bölcsész...

Frissen felvett bölcsész szakosok: milyen szakon kezdtek és miért ezt választottátok?

Figyelt kérdés
És mihez akartok később kezdeni?

2018. szept. 3. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én idén kezdem a pszichológiát. Azért ezt választottam, mert ez érdekel. Szeretném megérteni az emberek gondolkodásának és érzelmeinek összefüggéseit. És szeretnék ezáltal segíteni, és orvosira nem szerettem volna menni. Szeretnék majd pszichológusként elhelyezkedni, de az még nagyon messze van.
2018. szept. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szociológián kezdek, a miértjét illetően pedig egyet tudok érteni az első válaszolóval, mert ez érdekel. Már egy ideje egyre jobban úgy érzem, hogy majd később kutatással foglalkoznék legszívesebben, ehhez pedig nyilván előnyös lenne a phd-ig eljutni. Viszont ez még eléggé a távoli jövő, addig is szívesen foglalkoznék statisztikai elemzéssel és ehhez hasonló dolgokkal, így az ennek megfelelő specializációra is tervezek orientálódni.
2018. szept. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Arab szakra.

Közel-Kelet szakértő és tolmács/fordító szeretnék lenni

2018. szept. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem friss bölcsész vagyok, már végeztem, de azért jelentkeztem régen a BTKra, hogy nyelveket tanulhassak és tolmács lehessek. Már csak 2 félév és meg is van a tolmács diploma! :)
2018. szept. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Szia, én is első éves pszichós lettem. Te melyik egyetemen? :D
2018. okt. 27. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!