Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Neptun, tárgyfelvétel? Hogy...

Neptun, tárgyfelvétel? Hogy van ez?

Figyelt kérdés

Csinálom az órarendet,de nem értem.Bizonyos tantárgyak ugyan abban az időpontban vannak.

Egy napon van hogy 3 órám is lesz egy időpontban,de más helyre meg nem tudom rakni,mert csak abban az időpontban van.Mi van ilyenkor?

[link]



2018. szept. 4. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy mindegyik ugyanabban a félévben van? Mindegyik kötelező?
2018. szept. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik elso feleves kotelezo targy?
2018. szept. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
69%
Üdv a pokolban...
2018. szept. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
régebben tapasztaltam én is ilyent, mikor a többszakos tanárképzés működött még és annyi szakpár-variáció volt, hogy az egyes tanszékek képtelen voltak összeegyeztetni, hogy ne legyen óraütközés. manapság már csak akkor van ilyen, ha más szemeszterből is veszel fel tárgyakat, illetve szabadon kötelezően/választható, stb. tárgyakat is szeretnél teljesíteni
2018. szept. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mimdegyikhez az van írva hogy kötelező.Meg hogy ajánlott félév 1 vagy 3.

De akkor gondolom választhatok hogy melyil félévben veszem fel,nem?

2018. szept. 4. 17:36
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg mindegyikhez csak egy ajánlott félév van, ott vedd fel, amelyiket írja. Ha első félév az ajánlott, akkor vedd fel(amennyiben most vagy elsős), a harmadik féléves tantárgyakra pedig térj vissza két félév múlva :D
2018. szept. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy a neptun enged-e olyat, de véletlen nem több gyakorlatot veszel fel??

Mert látok több ugyanolyan órát is. Nekem soknak tűnik. Egy előadáshoz egy gyakorlati óra tartozik, nem? :'D tehát a meghirdetett gyakorlati órák közül választhatsz, hogy neked mikor jó.

Bocsi ha hülyeséget írtam :D

2018. szept. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!