Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Netter vagy Sobotta a jobb?

Netter vagy Sobotta a jobb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elsőéves orvostanhallgató vagyok, és nem igazán tudok dönteni. Melyik a jobb a kettő közül, egyáltalán van-e valamilyen különbség közöttük? Előre is köszönöm!



2018. szept. 5. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hmm, erről a Netteresről sosem hallottam az egyetemi pályafutásom során(azért utána nézek majd). Nálunk még az volt a kérdés, hogy Szentágósat vagy Sobottát vegyünk. Úgyhogy ne haragudj, így sajnos összehasonlító elemzést nem tudok adni, viszont nekem a Sobotta teljesen bevált. Szép, letisztult, sok magyarázó szöveg is van benne, külön egy összefoglaló táblázatos kis könyv. Szóval ebből biztos, hogy fel lehet jól készülni, én "szerettem".
2018. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! :) Nálunk azért megy a 'vita', mert mindkettő szerepel a listán, viszont csak az egyiket kellene megrendelni. Gondoltam, itt utánakérdezek, mi a helyzet. Lehet, hogy én is maradok a Sobottánál, mert azt többen dicsérték.
2018. szept. 5. 23:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sobotta.
2018. szept. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Ugyan etk-s vagyok, de nekem is Sobottám van, és szerintem ennél profibbat már nem nagyon találhatsz... :)
2018. szept. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Szerintetek egy régebbi típusú Netter atlasz még jó, vagy jobb lenne rendelni egy újabb kiadást? Csak azért kérdem, mert kaptam valakitől, s ha nincs értelme, akkor nem rendelnék újat.
2018. szept. 9. 15:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Sobotta. :)
2018. szept. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi rosszat írtam az előző válaszomban, de mindegy. Ma volt az első anat órám, és az oktatónk a Sobottát a Netterrel egy lapon említette, szóval biztos az is nagyon jó. Nekem azért tetszik nagyon a Sobotta, mert tényleg tele van olyan infókkal, amikkel kibővíthetem a tudásom, például az oldalak alján a klinikumok. Szinte az első belelapozásnál találtam olyat, ami kelleni fog a későbbiekben (mentőtisztire járok). Tényleg nagyon profi, az izmos táblázat (az sajnos nincs meg nekem, de annyira nincs is rá szükségem, etk-n csak gyógytornászoknak kell ennyire durván) pedig egy kincs lehet, mivel minden izom eredése, tapadása és működése benne van, kiemelve az adott izmot minden egyes képen. De nem promózni akarom, tényleg nagyon drága, én is használtan vettem, de én imádom és nagyon hasznos. Sok sikert az egyetemhez.
2018. szept. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én mindenkinek zöld kezet nyomtam, nem tudom, ki pontozott le. Mindesetre köszönöm az infókat!
2018. szept. 19. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!