Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Dékánnak email, levél, vagy...

Dékánnak email, levél, vagy kitölthető űrlap?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van a Moduloban ilyen opció, 3500Ft, gondolom, ezt kellene kitöltenem, de most szarakodik a rendszer napok óta és arra gondoltam, mivel elég sürgős, vagy írok emailt, vagy levelet.


Szintén egy kérdés, ami felvetődött: mivel anyagi ügyekkel kapcsolatos (idegen nyelvi hozzájárulási díjjal), ezért a szüleim fejében megfordult, vajon nem lenne-e hitelesebb, ha anya/apa írná meg, elvégre ők a keresőképesek a családban. Szerintem nekem kellene, hisz nagykorú vagyok, meg én tanulok ott, de értem anyáek nézetét is, hogy ugye az ő pénzükről van szó és elsősorban nekik tenne szívességet, ha kapnék halasztást/részletfizetést.


Köszi előre is!



2018. szept. 5. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk Neptunon keresztül lehet leadni méltányosságit, de rengeteg esetben nem fogadják el, ennek mindenképp kérdezz utána. Ez az idegennyelvi hozzájárulási díj tipikusan olyannak hangzik, amire hiába adnád le.
2018. szept. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát pedig nem volt hiába. Elengedték 😇
2018. szept. 29. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!