Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor kapom meg a felvételi...

Mikor kapom meg a felvételi levelemet egyetemre?

Figyelt kérdés
Megkaptam az SMS-t, hogy elértem a ponthatárokat és most várom a hozzá tartozó levelet is. Kollégiumba szeretnék kérelmet benyújtani,a BGE Külkerre, ami tudomásaim szerint csak neptun kóddal lehetséges az iskola oldalán lévő Modulo rendszer alapján. Mivel két űrlapot kell benyújtani, a szociális helyzetfelmérőt és kollégiumi felvételi kérelmet (Szociális helyzetfelmérő beadás kezdete: 2017. július 27. 00:00 és vége 2017. augusztus 3. 23:59 valamint Kollégiumi felvételi űrlap beadás kezdete: 2017. július 27. 00:00 és vége 2017. augusztus 08. 23:00 így nincs sok időm rá. A csatolandó dokumentumok beszerzése folyamatban van, de félek attól, hogy nem kapom meg időben a levelet, esetlegesen valami történhet az egyik csatolt dokumentummal, nem helyes vagy nem fogadják el stb..és már nem lesz időm korrigálni. Mi a tapasztalatotok ezzel kapcsolatban? Mennyi idő után kaptátok meg a felvételi leveleteket?

2017. júl. 28. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Jovo heten kuldik:) Az enyemet valaszoktak emailben irj rajuj szerintem neked is:)
2017. júl. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hivatalosan legkésőbb augusztus 5-ig kell megkapnod, azaz a jövőhét folyamán. Én az ELTE-re megyek, keddre lesz meg minden papírom a kolihoz, de nálunk nem jön levél hanem e-mailben fog jönni a neptunk kód és minden más is. Ha augusztus 3-ig lehet beadni a szociális helyzetfelmérő kérelmet akkor valószínű az egyetem úgy küldi a levelet, hogy ne csússz ki belőle. Egyenlőre szerezz be mindent ami kell hozzá, hogy amikor megjön a levél és a neptun kód már csak feltölteni kelljen mindent.
2017. júl. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A BGE-t marhára nem érdeklik a határidők :)

Ja, a határidők, pont a kollégiumi és szociális ügyeknél kell arra figyelni, hogy ha 48 órád van egy dokumentum pótlására az nem két nap! Hanem 48 óra. Tehát ha kedd 11:00-kor rendelték el a hiánypótlást, csütörtök 10:59-ig tudod teljesíteni, nem pedig csütörtök éjfélig!

2017. júl. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nektek megjött minden?
2017. aug. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az e-mail megjött, de levélben még mindig semmi..
2017. aug. 9. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!