Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Corvinuson milyenek ezek a...

A Corvinuson milyenek ezek a tanárok? Valamint mit érdemes tudni magukról a tárgyakról? Mire muszáj/ érdemes bejárni? Mire kéne sokat készülni év közben is? Milyenek a vizsgák/zh-k ezekből?

Figyelt kérdés

Szakál Szilvia - Matek I.

Matyusz Zsolt,Dr. Czakó Erzsébet - Vállgazd előadás

Nagy Judit - Vállgazd gyak (emelt)

Bakó Barna - Mikro előadás

Németh Bálint - Mikro gyak

Ernyes Éva - Matematika felzárkóztató

Melegh Attila László,Dr. Szántó Zoltán Oszkár - Gazdaságszociológia



2018. szept. 5. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szakál Szilvia nem tanított, de kemény, azt hallottam. Engem Ernyes tanított, ő nagyon cuki, de magyarázni szerintem nem tud. Gyorsan és összevissza tanít (szerintem). Bakó Barna elvileg jól tartja az előadást, Németh Barna az egyik legjobb mikro gyaktanár! :)

Mikroból a vizsga elég szívás, azért kell rá készülni sokat, nehéz tárgy. Matekból eléggé tanárfüggő, de jó, ha gyakorolsz.

Vállgazd előadás teljesen felesleges, a vizsga se nehéz, csak az 50 oldalas rövidítettet kell beseggelni. :)

Ha van esetleg még kérdésed, tudok segíteni, most leszek másodéves. :)

2018. szept. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
*Németh Bálint, bocsi :D
2018. szept. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Szakál Szilvia elvileg a rendes tárgyfelvételkor normális, én TUF-ot vettem fel hozzá (második tárgyfelvétel) és ott kb vérengzés volt, zsinórban 0 meg 1 pontos vizsgák és zh-k a csoport 90%-nak, úgyhogy menj át elsőre. :D Németh Bálint full laza, néha kicsit lassú, pláne reggel 8-kor, de sokat segít, viszont mivel a vizsga elég gáz, így azért egy konzi vizsga előtt majd azt gondolom nem árthat.
2018. szept. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bakó Barna sosem ér a diák végére, nem adja le a teljes anyagot, de érdekesek és viccesek az órái.
2018. okt. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!