Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért mindig a C-sek a legjobb...

Miért mindig a C-sek a legjobbak mindenben az iskolában?

Figyelt kérdés
Nem értem hogy csinálják! Ők néznek ki mindig a legjobban és az egész iskola tényleg odavan értük. Mi lehet a titkuk? Én is olyan menő és népszerű szeretnék lenni, mint ők. Emellett elképesztően okosak is! Segítsetek, hogy hasonlítsak rájuk??

2018. szept. 5. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Én C-s voltam, az iskola 25 osztályából mi voltunk a 24.-ek, csak egy N-es osztálynak lett gyengébb eredménye.
2018. szept. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Szerintem soha senki nem lesz olyan jó, mint ők, de ha rájuk szavazol akkor már majdnem megütöd a szintjüket. ;)
2018. szept. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a C-sek infósok voltak, a többség sztereotipikus kocka (magas ropi vagy kis köpcös, szemüvegesek, semmi stílusérzék stb). Nem mondhatnám hogy ők voltak a csajok kedvenceik vagy éppen az iskola népszerű diákjai. Inkább a D-sek és F-esek voltak népszerűek.


De amúgy egyszerű, válts osztályt és légy te is C-s.

2018. szept. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utánozd le a ruhastílusukat, ha van rá lehetőséged; és keress olyan feladatokat a neten, amik a kreativitásodat, logikádat, vagy mittomén fejlesztik. Akár pl ilyen szituációs is, de nemtom. Meg pl vannak azok , hogy miért áll a parton egy kis darab szívószállal az emberke; és akkor ilyen feladványok. Vagy pl esetleg te is találhatsz ki újakat.
2018. szept. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*szóval talán ilyen agytornákat csinálj, kellő mennyiségű pihenés , tehát nem leterheltség mellett persze. viszont ez pl iskolás időszakban nemtom, mennyire megoldható; valszeg ők egyébként ilyen "szivacsos agyúak", szivacs szerűen szívják magukba a sok információt tananyagot már az órán; tehát pl az ilyen racionális emberek kevesebbet filozofálgatnak, és akkor úgy tudnak mindig lazák maradni, de nem is csak lazák, tehát így a filozfálgatás nem foglalja le az agyukat; mert nincs igényük rá, nem érdekli őket a filozofálgatás, és akkor ezért az agyuknak azokat a kapacitásaikat, pl amiket te filozofálgatásra fordítasz , ők tudják a tanulásra, észnek, nem a léleknek a pallérozására fordítani. Tehát pl ők főleg nem lelkileg fejlődnek, hanem nekik az elméjük pallérozása talán a fontosabb, az helyezkedik előtérbe.
2018. szept. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nálunk a "C" volt az általános osztály, így ők voltak a leggyengébbek a közgazdasági osztályok után.

Nálunk az "A" és a "B" volt mindig a legerősebb.


"A" a humán területeken. (Nyelvek, töri, magyar, meg szimpla magolásban, szorgalomban)


"B" pedig a reál tantárgyakból. Matek-infós és Bio-Kémes csoportok terén.


Kinézetre nálunk szintén a humán és a közgazdasági volt a favorit.

Sportban fura módon a "B" volt legerősebb.



Az "okosság" pedig szorgalom függvénye.

2018. szept. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én C-s vagyok, nálunk a C-sek a humán osztály, ők a leggyengébbek tanulmányi átlagban, és nem olyan népszerűek sem (pár nagyon társasági embert kivéve). Bár azt mondják rólunk, hogy nagyon segítőkész és kedves emberek vagyunk. Itt az E-seknek (nyelvi osztály) és a D-seknek (reál osztály) van a legjobb tanulmányi eredményük, utána a B-sek (emelt biosz és töri) és A-sok (általános osztály). Népszerűség tekintetében a D-sek a legnépszerűbbek, az E-sek a legkevésbé (elég nagyképűek, tisztelet a kivételnek).
2018. szept. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Itt valaki írta, hogy az okosság szorgalom függvénye; szerintem nem, az velünk született adottság; az okosság énszámomra az képesség. Pl jó problémamegoldó készsége van. Ja de mondjuk ott volt egy idézőjel, akkor úgy okés:) Csak mert arra gondoltam, hogy ha sok a tárgyi tudása, tehát nagy tudású, meg művelt, akkor talán nem tutkó, hogy okos is; meg aki okos, jó a felfogóképessége, jó ötletei vannak, annak nem tutkó, hogy nagy a tárgyi tudása. Ő lehet ott takarékoskodik, meg másba fekteti az energiáit; és inkább pl magát fejleszti, nem a tudását/ismereteit bővíti. Hanem ilyen kreatívan tud gondolkodni, vág az esze. És akkor azt pl esetleg ilyen logikai dolgokkal tudja tornáztatni, vagy pl olyanokban jó. Egyébként léteznek olyan emberek, akiknek jól vág az eszük, és nagy a tárgyi tudásuk is, talán ők azok, akik kevésbé filozofikusabbak.
2018. szept. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*meg pl lehet, hogy kevésbé érzelmesebbek is, azt nem tudom, de lehet, hogy szal inkább racionálisabbak, mint a szívükre hallgatnának, vagy pl ők nem gondolnak bele olyan mélyen egy zenébe, és nem könnyeznek be rajta. De ez sem tutkó, csak egy felvetés ez.
2018. szept. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi sulinkban a C volt a "selejt" osztály, (tanárok emlegették így) minden SNI- s (hiperaktív, diszlexiás, autista, hallássérült) meg gyenge teljesítményű gyerek oda járt. Én A-s voltam, nekünk volt jobb átlagunk humán tárgyakból, reál tárgyakban a B vezetett.
2018. szept. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!