Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Engedély nélküli iskola...

Engedély nélküli iskola elhagyása miért hivja fel a osztályfönök miért hivjafel a szülöt?

Figyelt kérdés
Tegnap engedély nélkül hagytam el az iskolát de tavajis hagytam el engedély nélkül akkor sem hivtafel de miért?
2018. szept. 8. 12:10
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%
Nyilván azért, mert egy értelmi fogyatékos gyerek ne mászkáljon egyedül az utcán iskolaidőben.
2018. szept. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Szerintem csak az allását feltéi csak.
2018. szept. 8. 12:37
 13/15 anonim válasza:
100%
Mért féltené? Mi baja lenne belőle, ha te hülye maradsz? Nem hogy az állását nem veszélyezteti, de még a fizetése sem lesz attól kevesebb, hogy írni olvasni sem tud megtanítani.
2018. szept. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem magyar nyelv- és irodalomóráról lépett le. :D
2018. szept. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Én egy csepeli szakközépiskolában tanítok. Nálunk az osztályfőnök minden lógás esetén felhívja a szülőt és igazolatlant ad (ha nem hoz a gyerek igazolást). Egyrészt ez a dolga egy ofőnek másrészt az iskola ezzel védi magát. Ha iskolaidőben elüt a busz akkor az iskola/tanár a felelős a halálodért. Ha beírnak hiányzónak és értesítik a szüleidet akkor az iskola le van védve bármilyen hülyeséget is csinálsz.

Természetesen ketyeg az igazolatlan. 16 éves korod után 30 igazolatlannal azonnal kirúgnak (szerintem jogosan) és még a családi pótlékot is megvonhatják. 16 éves kor alatt értesítik a jegyzőt ami jót nem jelent.

Az ilyen lógós emberekért a munkaerőpiac biztosan két kézzel fog kapkodni. :)


Tavaly rosszul járt el az osztályfőnököd hogy nem telefonált. Idén csinálta helyesen.

2018. szept. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!