Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Meddig tart az iskolaidő?

Meddig tart az iskolaidő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az iskola szervezett egy elvileg kötelező programot (ha valaki nem megy rá el és nincs igazolása akkor figyelmeztetőt kap )


Ami még érthető is, de olyan napra szervezték amikor nekem csak 4 órám van, ez a program pedig a hetedik órától kezdődik...


De ha nem megyek el rá akkor beírás...


A tanár azt mondja, hogy iskolaidőben van, hiába, hogy nekem csak 4 órám van... de engem nem a tanár személyes véleménye érdekel, hanem, hogy mit mond ki a törvény, kerestem de nem találtam, ha valaki belinkelné/bemásolná azt nagyon megköszönném.



#törvény #jog #iskola #cserépedény osztályfőnök
2015. márc. 20. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Nem értem mi a bajod ? iskolába járni kell. Minden munkahelyen néha van túlóra, neked meg csak 4 órád van és ez is sok ? Ott maradsz egyszer. Belehalsz?
2015. márc. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Mi lesz veled az életben? A munkahelyen ennél keményebb dolgok vannak, ott 5 percel a munkaidő után elmész magadtól ?
2015. márc. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Elárulok neked egy nagyon nagy titkot, de ne mondd tovább. K**vára senkit nem fog érdekelni egy figyelmeztetés, se a magatartás, se a szorgalom jegy.

Figyelmeztetővel rigoat és nem igazolatlan órával, innentől kezdve ez csak az iskolád hülyesége, hogy kötelező azon ott lenni. Én se ülnék ott 3 órát a semmiért.

2015. márc. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Engem sem érdekelne a beírás. Sőt, elmennék a háziorvosomhoz és az egész napra kérnék egy igazolást, aztán ennyi.


Szerintem egyébként csak üres fenyegetés, így próbálnak meg rávenni arra, hogy ott legyetek. Anno nálunk is próbálkoztak hasonlóval, én nem hatódtam meg tőle és nem történt semmi.


1-2: Attól mert nektek már besavanyodott az életetek, nem kell másoknak is elvenni tőle a kedvét. Fiatal, még megteheti. Ráér majd akkor szopni, ha dolgozni fog.

2015. márc. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Ennyi erővel tanulni se tanuljon, majd ráér később szopni.
2015. márc. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Viccen kívül igazad van utolsó. Egyáltalán nem kötelező tanulni, így is van elég diplomás. Viszont az irónia mellett borzasztóan kevered a szezont a fazonnal, egy iskolaidő utáni rendezvénynek ugyan mi köze lenne már amúgy a tanuláshoz? Semmi, ezt nagyon jól tudod te is, senki nem ettől lesz több vagy kevesebb az életben.
2015. márc. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
Ami kötelező az kötelező. Ha már a kibúvókat keresed akkor felnőttként sem fogod vinni semmire.
2015. márc. 21. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Abszolút igaza van a kérdezônek. Az ilyen tanuláson kívüli programok (amik elvileg azért vannak, hogy a diák jobban érezze magát) nem lenne szabad, hogy kötelezôek legyenek.


Kérj orvosi igazolást, vagy beszélj a szüleiddel.

2015. márc. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ennyi álszent embert egy helyen...
2015. márc. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!