Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Befejeztem a 10 osztályt és...

Befejeztem a 10 osztályt és szeretnék a Krúdyban tanulni cukrásznak tovább, esetleg valaki velemény tuna mondani, kollégiummal kapcsolatban valami, hogy közelben milyenek a kollegiumok?

Figyelt kérdés
Melyik kolik vannak a közelben ,a suliról valaki tudna mesélni? Én külföldi vagyok és hat nem túl sokat tudok ezekről a dolgokról. Jaj meg nagyon kérik a nyelvet?

2018. szept. 9. 21:08
 1/2 A kérdező kommentje:
Szegeden
2018. szept. 9. 21:09
 2/2 anonim válasza:
Szia. Én a Krúdyban most vagyok 10-es cukrász. Nem vagyok kolis de pár osztálytársam igen. Szerintük nem 5 csillagos hely de a megfelelő nekik + a Balaton partján van. Iskola ügyileg szerintem nem rossz suli,csak néha még a tanárok sem tudják eldönteni hogy mit akarnak. Remélem segítettem :)
2018. szept. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!