Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Én csinálom rosszul vagy sem?

Én csinálom rosszul vagy sem?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, írom a szakdogám. Véleményekre lennék kíváncsi a helyzettel kapcsolatban. Szóval tavaly kértem fel a témavezetőm hogy vállalja-e hogy legyen a konzulensem, mondta hogy igen. Év közben csak tavasszal tudtam ezzel foglalkozni, pár oldalt összehoztam és elküldtem neki. Mondta hogy szép lett de azt is elmondta amit ő máshogy gondolt volna. Megbeszéltük hogy nyáron lesz rá több időm, akkor fogok vele foglalkozni. Nyáron neki is sok dolga volt, nekem is voltak dolgok de többször küldtem neki amit dolgoztam és készen volt. Volt, hogy 1 hét múlva írt, nem is egyszer. Fogok hozzá járni konzultálni, de azt is nehézkes mert amikor én ráérnék jobban, azokon a napokon nincs órája és nincs bent az egyetemen, mikor ott van, akkor egész nap órája van és az egyik nap mikor találkozunk akkor meg nekem van sok órám így muszáj beszorítani 2 órám közé. Elolvasta amiket írtam de vagy későn válaszolt vagy írta hogy jövő héten nem fog ráérni. Mondja hogy küldjem neki rögtön ami megvan de érzem rajta hogy ő még bizonytalan ebben hogy ez eddig jó amit írtam. Tartalomjegyzéket nem adtam neki, hogy hogy gondolom, azt lehet kellett volna. Szakirodalmat tekintve mondta hogy majd szétnézhetünk a könyvtárban, ezt még korábban, de azóta én magamtól kerestem hozzá dolgokat, ő szakirodalomnak semmit se ajánlott.

Én várok túl sokat tőle vagy tényleg lehetne segítőkészebb?


Meg, az sem tökéletes neki szerintem amit írtam, de konkrét tippet se mondott hogy hogyan lehetne még máshogy írni.


2018. szept. 11. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy ezzel nem leszek segítőkész, de azért leírom az enyémet. Írtam egy oktatómnak, lenne-e a konzulensem, annyit válaszolt hogy örömmel. Ettől kezdve egy szót nem hallottam felőle, nem válaszolt az emailjeimre, nem lehetett bemenni hozzá. Egyedül megcsináltam az egészet, ő pedig a végén elfogadta a rendszerben. Szóval lehetne sokkal rosszabb is. Ne aggódj, menni fog nélküle is.
2018. szept. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Úgy érzem, hogy ahhoz képest, hogy nem egészen jó neki amit írok, meg ahogy gondolom, nem segít eleget. Mintha mindent tőlem várna. Legalább valami szakirodalmat mondhatott volna. Igaz hogy én tudom miről akarok írni, de mégis. Vagy ha elmondta volna hogy ha nem úgy kellene ahogy én mondom, akkor hogy.


De köszönöm az első választ!

2018. szept. 11. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!