Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megéri asztalosnak tanulni?

Megéri asztalosnak tanulni?

Figyelt kérdés
Szakközép iskolába tanultam de otthagytam a sulit egy okj miatt, arra gondoltam mivel van tapasztalatom asztalosságból ezért újra elkezdeném tanulni? Megéri vagy annyit nem lehet vele keresni?
2018. szept. 13. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon jól lehet keresni vele, ha korrekt szép munkákat készítesz. Pl nézz utána mennyi egy konyhabútor asztalostól. Mivel alig lehet mestert találni, hatalmas összegeket hajlandók kifizetni az emberek.
2018. szept. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha szereted csinálni és jó is vagy benn akkor mindenképpen érdemes. Keresni is lehet vele és a környékünkön keresik is a jó szakembert.
2018. szept. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!